Прокол вух в Кривому РозіПрокол вух в Кривому Розі

Як відомо, сережки – одна з улюблених прикрас і мрія кожної дівчинки з самого дитинства. Але, щоб носити сережки, необхідно проколоти вуха, і при цьому забезпечити максимальну безпеку і комфорт даної процедури. Ми дамо необхідні рекомендації, розповімо про протипоказання та особливості процедури, а також про те, скільки коштує проколоти вуха дитині у Кривому Розі, як пробити вухо безпечно, як без болю зробити пірсинг губи чи носа дорослому!

 

Проколювання вух в дитячому віці

 

На даний момент, вікових обмежень для проколювання вух не існує. Медицина абсолютно не проти, якщо самі батьки проявляють таке бажання. Єдине, не варто проколювати вуха малюкам до року-півтора, так як це дійсно розумний підхід до здоров'я дитини.

 

Варто зауважити і той факт, що надовго відкладати маніпуляцію не варто, адже після 10-11 років у дитини на місці проколу шанс утворення рубців набагато більше. Фахівці рекомендують проколювати вуха у віці від 3-х років. По-перше, можна уточнити бажання дитини зробити це, а по-друге, це самий відповідний вік для даної процедури. Крім того, набагато простіше буде забезпечити належний догляд за проколами.

 

Обмеження по проколюванню вух дітям. В першу чергу, насильно дана процедура не потрібна, це точно. Вуха варто проколювати за обопільним бажанням, коли дитина повністю підготовлена психологічно. Також, більш доцільно робити прокол в холодну пору року, але не тоді, коли дитина вже носить шапку на вулиці.

 

Чи безпечно проколювання вух?

 

Назвати процедуру проколювання вух повністю безпечним не можна. Тому прокол вуха повинен виконувати фахівець, обов'язково в стерильній обстановці!

 

Спеціаліст підготує дитину, розповість батькам про всі нюанси і догляд за проколами після процедури. Крім цього, забезпечить правильний підхід – стерильність, якісні, спеціальні голки або інший інструмент, точний прокол мочки вуха в безпечному місці. З цим дійсно не варто жартувати, адже в мочці вуха багато нервових закінчень, крім того і точки, що відповідають, наприклад, за зір.

 

Важливо довірити проколювання вух фахівцям, а не, скажімо, знайомої, яка і собі вуха проколювала, і мамі дитини, і ще десятку подруг. Настільки сумнівний досвід вже точно не є гарантією правильності процесу і забезпеченням гарантії безпеки під час процедури і після неї!

 

Проколювання вух: протипоказання


Чи можна проколоти вухо дитині?Чи можна проколоти вухо дитині?

Незважаючи на те, що вуха проколюють в різних клініках, кабінетах, салонах і навіть в домашніх умовах, обов'язково необхідно знати, що для даного процесу існує цілий список обмежень:
• Черепно-мозкові травми, хронічні вушні захворювання;
• Ревматизм, цукровий діабет, неврологічні розлади;
• Захворювання крові, алергія у важких формах!

 

Проколювання вух дітям, особливості процедури

 

Якщо потрібно проколоти вуха дитині, вам необхідно не тільки звернутися до фахівця, але також звернути увагу на стерильність обладнання, правильність ведення самого процесу!

 

Сьогодні можна проколоти вухо пістолетом або ж голкою, використовуючи класичний варіант. Природно, що голка – метод застарілий, досить болючий і більш тривалий. А ось проколоти вуха пістолетом можна швидше, без болю, відразу вставити сережку в прокол. Відзначається, що дітки відчувають невелике печіння тільки пару хвилин після процедури, і далі просто насолоджуються своїм оновленим зовнішнім виглядом, який не може не радувати!

 

На сьогоднішній день, проколювання вух в Кривому Розі проводиться і в нашому медичному центрі. Фахівці Клініки Медітон, як і під час інших процедур, використовують тільки сучасне обладнання.

 

Якщо ви проявите бажання проколоти вуха собі або своїй дитині, маніпуляцію буде проведено з використанням обладнання Studex виробництва США. Він дає можливість пробити вухо швидко, безпечно та практично безболісно. Застосування якісного та сучасного обладнання не позначається на вартості, за це можна не переживати. Ціна проколу вуха залишається стабільною, дещо дорожче коштує пірсинг губи чи носа!

 

Проколювання вух пістолетом


Проколювання вух пістолетом і голкоюПроколювання вух пістолетом і голкою

Коли вуха проколюються пістолетом, слід вибирати сережки-гвоздики. Такі сережки можуть бути і недорогими, наприклад, з медичної сталі. Носити їх можна до самого загоєння. Купити можна і золоті сережки, але ось що не рекомендується, так це сережки з позолотою або іншими нанесеними покриттями на поверхню!

 

Коли проколи заживуть, вибираються зручні і красиві сережки на власний розсуд. Вони повинні надійно закриватися, легко зніматися, бути нормальної ваги, не чіплятися за волосся, шарф або шапку. Насамперед, це стосується дитини, адже вона може ненароком завдати собі травми.

 

Догляд після проколювання вух

 

Важливо забезпечити якісний догляд, щоб вуха після проколювання не гнили, гоїлися нормально, щоб проколи не завдавали ніяких незручностей! Потрібно враховувати все. Звичайно, важливою є ціна, скільки коштує пробити вухо і які сережки будуть встановлені відразу після маніпуляції. Але варто звернути увагу і на рекомендації лікарів, деякі обмеження, поради щодо догляду після проколювання!

 

Наші спеціалісти обов'язково порадять вам правильний догляд, призначать препарати, а якщо необхідно, то і процедури. У більшості ж випадків, цілком достатньо обробки антисептиком. Застосовувати можна настій календули або перекис водню, але тільки не чистий спирт, який дуже дратує ранки.

 

Протирати проколи необхідно двічі на день. Рекомендується носити зачіску з піднятими волоссям, намагатися не надягати одяг з коміром, шапки.

 

Якщо в процесі загоєння виникає покрасніння і запалення, нагноєння та біль, рекомендуємо відразу звернутися за допомогою лікаря!

 

Якщо необхідно виконати прокол вух дитині, отримати рекомендації щодо сережок, і навіть просто уточнити, скільки коштує проколоти вуха в Кривому Розі, зв'яжіться з операторами контакт-центру клініки!

 

Пірсинг та прокол вух дітям, консультація: відео Клініки Медітон

 

 

Прокол вух, пірсинг носа та губ в Кривому Розі

 

Завдяки досвіду фахівців клініки, а також наявності необхідного обладнання та медичного інвентарю, ми можемо запропонувати:
• Прокол мочки вуха, прокол під кілька сережок поруч;
• Пірсинг носа і пірсинг губи, верхньої або нижньої;
• Пірсинг пупка за індивідуальним запитом клієнта;
• Повторний прокол, перепрокол частково зарослих проколів!

 

Можливий прокол і пірсинг інших ділянок тіла за попереднім погодженням з фахівцем. Перед процедурою проводиться огляд, допустимість здійснення проколювання під сережки залежить від індивідуальних особливостей – будови мочки вуха, стану шкіри, наявності новоутворень та інших факторів. Тут же, на прийомі фахівця, можна обговорити, скільки коштує проколоти вуха дитині у прямій залежності від даних умов та особистих уподобань!

 

Безпечне проколювання вух у Кривому Розі, пірсинг губ та носаБезпечне проколювання вух у Кривому Розі, пірсинг губ та носаПірсинг носа та губ у Кривому Розі, прокол вуха на Філатова. Швидко та безпечно, у стерильних умовах, без болю. Записатися на прийом спеціаліста можна через наш контакт-центр: (098) 530-60-40, а також онлайн через Особистий кабінет!

 

Зверніть увагу:

Прокол вух, пірсинг: ціна

Електроепіляція: видалення волосся

Мезотерапія для омолодження

Поділитися