Плазмоліфтинг в Кривому РозіПлазмоліфтинг в Кривому Розі

Плазмотерапія – сучасна ефективна технологія, що дозволяє використовувати власну плазму крові, збагачену тромбоцитами, з метою максимального поліпшення відновлювальних можливостей тканин (судин, шкіри, суглобів, м'язів, суглобів).

 

Плазмоліфтинг у Кривому Розі проводиться фахівцями Клініки Медітон, які практикують методику відновлення вже декілька років!

 

Дана технологія з успіхом застосовується в естетичній медицині для омолодження шкіри і корекції вікових змін – плазмоліфтинг.

 

Принцип і механізм дії плазмотерапіі

 

Плазмотерапія заснована на дії тромбоцитів, не тільки як фактора згортання крові, але і як ініціатора процесів регенерації пошкоджених клітин і тканин. Це своєрідний "еліксир молодості", біомолекули якого після введення в шкіру модулюють процеси регенерації та оновлення тканин.

 

PRP (Platelet-Rich Plasma – плазма, збагачена тромбоцитами) – це плазма з концентрацією тромбоцитів в 5 разів вище стандартної. У нормі концентрація тромбоцитів – 150-350 тис/мкл. Стимулюючий ефект проявляється при концентрації не менше 1000000 мкл.

 

Процедура плазмотерапії допомагає не тільки зберегти молодість шкіри, але й вирішити серйозні проблеми, такі як вугрова хвороба, себорея та інші.

 

Відмінність плазмоліфтинга від інших ін'єкційних методик

 

Процедура плазмотерапії передбачає використання власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами (забір крові і приготування препарату проводиться в умовах маніпуляційного кабінету з дотриманням всіх правил асептики).

 

Ефективність плазмотерапії в Кривому РозіЕфективність плазмотерапії в Кривому РозіПісля внутрішньодермальної ін'єкції відбувається дегрануляція тромбоцитів з поступовим вивільненням факторів росту, завдяки яким:
• Клітини судин отримують сигнали для формування нових капілярів, що призводить до поліпшення живлення шкіри;
• Фібробласти (основний клітинний компонент шкіри) починають активно продукувати колаген і еластин – білки, які забезпечують міцність, пружність і еластичність шкіри!

 

Метод абсолютно безпечний, так як використовується власна кров пацієнта, не викликає алергічних реакцій, реакцій відторгнення і передачі інфекційних захворювань.

 

Процедура ПРП-терапії активує власні відновлювальні ресурси вашої шкіри, в результаті чого відбувається поліпшення структури шкіри, значно підвищується її тонус і еластичність, розгладжуються зморшки, помітно зменшуються ознаки фото- і хроностаріння. Шкіра стає чистою і гладкою, клітини працюють як в молодості.

Плазмоліфтинг в Кривому Розі, переваги: ​​відео

 

 

Показання до плазмоліфтинга:
• Вікові зміни шкіри;
• Реабілітація після пластичних операцій, відновлення після застосування глибокого хімічного пілінгу і лазерних впливів;
Лікування вугрової хвороби (акне і постакне);
Випадання волосся.

 

Протипоказання до проведення плазмоліфтинга:
• Захворювання крові: анемія, тромбоцитопенія, дисфункція тромбоцитів;
• Онкологічні захворювання;
• Активний інфекційний або септичний процес;
• Схильність до утворення келоїдних рубців;
• Системна і аутоімунна патологія.

 

Плазмотерапія: до і після процедуриПлазмотерапія: до і після процедуриПлазмоліфтінг – унікальний метод омолодження природним способом, який сприяє самостійній регенерації і збагаченню необхідної еластичності шкіри, що проводиться висококваліфікованим персоналом нашого медичного центру. Додаткова перевага, яку має плазмотерапія – ціна. Вартість плазмотерапії в Кривому Розі встановлюється медичними установами на місцевому рівні, тому ми звертаємо увагу на купівельну спроможність пацієнтів та намагаємось системно стабілізувати ціну PRP!

 

Важливо знати:

Косметологія: ціни, прайс

Біостимуляція мікрострумами в Кривому Розі

Збільшення губ, корекція форми

Поділитися