Плазмоліфтинг в Кривому РозіПлазмоліфтинг в Кривому Розі

Плазмотерапія – це сучасна ефективна технологія, що дозволяє використовувати власну плазму крові, збагачену тромбоцитами, з метою максимального поліпшення відновлювальних можливостей тканин судин, шкіри, суглобів та м'язів. Плазмоліфтинг у Кривому Розі проводиться фахівцями Клініки Медітон, які практикують методику відновлення вже декілька років: плазма для обличчя, плазмотерапія при акне та постакне!

 

Застосовується плазмоліфтинг в естетичній медицині для омолодження шкіри та корекції вікових змін, підвищення еластичності, відновлення нормального кольору шкіри, для лікування прищів та рубців, профілактики набряклості та розтяжок. Варто зазначити, що процедура універсальна, і в нашому медичному центрі лікарі застосовують плазмоліфтинг в урології, гінекології, ортопедії та травматології.

 

Принцип і механізм дії плазмотерапіі

 

Плазмотерапія заснована на дії тромбоцитів, не тільки як фактора згортання крові, але і як ініціатора процесів регенерації пошкоджених клітин і тканин. Це своєрідний "еліксир молодості", біомолекули якого після введення в шкіру модулюють процеси регенерації та оновлення тканин.

 

PRP (Platelet-Rich Plasma – плазма, збагачена тромбоцитами) – це плазма з концентрацією тромбоцитів в 5 разів вище стандартної. У нормі концентрація тромбоцитів – 150-350 тис/мкл. Стимулюючий ефект проявляється при концентрації не менше 1000000 мкл.

 

Процедура плазмотерапії – це молодість шкіри, активна регенерація та уповільнення процесів старіння, але також ін'єкційна методика лікування захворювань шкіри – плазмоліфтинг при акне та себореї, PRP у лікуванні алопеції!

 

Відмінність плазмоліфтинга від інших ін'єкційних методик

 

Процедура плазмотерапії передбачає використання власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами – забір крові і приготування препарату проводиться в умовах маніпуляційного кабінету з дотриманням всіх правил асептики.

 

Ефективність плазмотерапії в Кривому РозіЕфективність плазмотерапії в Кривому РозіПісля внутрішньодермальної ін'єкції відбувається дегрануляція тромбоцитів з поступовим вивільненням факторів росту, завдяки яким:
• Клітини судин отримують сигнали для формування нових капілярів, що призводить до поліпшення живлення шкіри;
• Фібробласти (основний клітинний компонент шкіри) починають активно продукувати колаген і еластин – білки, які забезпечують міцність, пружність і еластичність шкіри!

 

Метод абсолютно безпечний, так як використовується власна кров пацієнта. Плазмоліфтинг не викликає алергічних реакцій, відторгнення, а також передачі інфекційних захворювань.

 

Процедура ПРП-терапії для обличчя активує власні відновлювальні ресурси вашої шкіри, в результаті чого відбувається поліпшення структури шкіри, значно підвищується її тонус і еластичність, розгладжуються зморшки, помітно зменшуються ознаки фотостаріння і хроностаріння. Шкіра стає чистою і гладкою, клітини працюють як в молодості. Саме тому сьогодні лікарі активно застосовують плазмоліфтинг для обличчя, волосся, шкіри голови!

Плазмоліфтинг в Кривому Розі, переваги: ​​відео

 

 

Показання до плазмоліфтинга:
• Вікові зміни шкіри;
• Реабілітація після пластичних операцій, відновлення після застосування глибокого хімічного пілінгу і лазерних впливів;
• Лікування вугрової хвороби – акне і постакне, PRP лікування випадіння волосся.

 

Протипоказання до проведення плазмоліфтинга:
• Захворювання крові: анемія, тромбоцитопенія, дисфункція тромбоцитів;
• Онкологічні захворювання, активний інфекційний або септичний процес;
• Схильність до утворення келоїдних рубців;
• Системна і аутоімунна патологія.

 

Плазмоліфтінг – це унікальне омолодження природним способом. Самостійна регенерація та покращення еластичності шкіри. Додаткова перевага, яку має плазмотерапія – ціна. Вартість плазмотерапії в Кривому Розі встановлюється медичними установами на місцевому рівні, тому ми звертаємо увагу на купівельну спроможність пацієнтів, за рахунок чого стабілізується ціна на плазмоліфтинг шкіри обличчя, PRP від прищів та постакне, лікування плазмою у гінекології та урології.

 

Зверніть увагу, що курс призначається та коригується лише лікарем. Не можна самостійно вносити зміни до графіка відвідування процедурного кабінету, або переривати лікування, якщо ви вже помітили позитивну зміну якості шкіри, підвищення тонусу та еластичності, зниження набряклості. Курс плазмоліфтингу передбачає системну терапію, підтвердження результату та закріплення якісного впливу плазми на шкіру та підшкірні тканини.

 

Плазмотерапія: до і після процедуриПлазмотерапія: до і після процедуриПлазмоліфтинг у Кривому Розі на Поштовому, поряд з пл. Визволення, плазмотерапія шкіри обличчя та голови на Філатова. Консультація лікаря, огляд та лабораторні дослідження, ідентифікація патологічного процесу, точковий вплив на захворювання шляхом ін'єкцій збагаченої плазми!

 

Важливо знати:

Ціна плазмоліфтингу в дерматокосметології

Біостимуляція мікрострумами в Кривому Розі

Збільшення губ, корекція форми

Поділитися