Електроепіляція в Кривому РозіЕлектроепіляція в Кривому Розі

Електроепіляція - це метод видалення волосся із застосуванням тонкої голки-електроду, а також електричного розряду, що проходить по ній до волосяного фолікула. Процедура ефективна і показує відмінний результат після першого відвідування. Електроепіляція у Кривому Розі: ціна вказана у прайс-листі, кількість сеансів можна уточнити у спеціаліста!

 

Переваги електроепіляції:
• Строго спрямований вплив та руйнування кожного окремого волосяного фолікула, що говорить про високу ефективність;
• Реальна можливість обробки, видалення темних волосків та світлих волосків;
• Універсальність методики – електроепіляція обличчя та пахв, видалення волосся на руках та ногах, в інших зонах;
• Відсутність ефекту врослого волосся, що може створювати серйозні проблеми;
• Виключення зараження шкіри під час процедури видалення волосся – повна безпека;
• Прийнятна вартість електроепіляції на Поштовому, ціна залишається стабільною протягом кількох останніх років!

 

Сучасні методики електроепіляції

 

На даний момент, Клініка Медітон в Кривому Розі представляє кілька методик електроепіляції. Детальніше про них ви можете дізнатися з даного матеріалу, а також на прийомі фахівця. Косметолог пояснить специфіку впливу, особливості процедур видалення волосся та переваги електроепіляції, ціна серед яких займає далеко не останнє місце!

 

Видалення волосся методом термолізу

 

Термоліз – теплова коагуляція, а інакше, просто руйнування волосяного фолікула з використанням високочастотного електричного струму. При цьому електричний імпульс досить короткий!

 

Застосування даної методики електроепіляції видалення волосся є дуже ефективним, але відрізняється помірними хворобливими відчуттями, так як під час сеансу шкіра дратується. Метод термолізу передбачає використання спеціальних голок, які мають особливе покриття. Завдяки цьому, процедура дає можливість за один раз видалити близько 30% волосся!

 

Варто розуміти, що процес досить швидкий, якщо брати в облік помірний вплив, так як фахівець витрачає на кожен волосок не більш 2 секунд. В цей же час, процедура термолізу може бути і малоефективною. Можливо це в тому випадку, якщо у пацієнта волосся з вигнутим коренем.

 

Електроліз – якісне видалення волосся!


Найбільш ефективні методи електроепіляціїНайбільш ефективні методи електроепіляції

Метод електролізу досить цікавий, так як полягає в застосуванні постійного струму з досить низькою напругою. Процедура базується на введенні в фолікул активного електрода, через який подається струм. Так починається процес електролізу, завдяки чому в області фолікула утворюється гідроксид натрію, який є каталізатором ефективного процесу хімічної коагуляції!

 

Недоліками електролізу можна вважати роздратування шкіри на ділянці, де проводиться операція, а також тривалість процесу. Ефективно використовувати даний метод видалення волосся на невеликих ділянках шкіри.

 

Видалення волосся на обличчі і в зоні бікіні, електроепіляція Flash

 

Даний метод видалення волосся можна сміливо віднести до одного з різновидів термолізу. Flash-метод передбачає застосування електричного струму більш високих частот. Варто відзначити, що тривалість імпульсу займає приблизно тисячну частку секунди. За рахунок цього хворобливих відчуттів при епіляції практично немає. Метод відмінно підходить для епіляції зони бікіні, видалення волосся на обличчі!

 

Безболісне видалення волосся: Blend метод

 

Методика взяла найкраще з електролізу і термолізу. На даний момент, за рахунок використання фахівцями Клініки Медітон сучасного обладнання, швидкість blend-методики менше швидкості термолізу, але помітно більше, ніж під час процедури електролізу. Видалення волосся проводиться за 7-10 секунд, при цьому немає хворобливих відчуттів!

 

Відмінною особливістю процедури є те, що у сучасних blend-епіляторів встановлені мікропроцесори, регулюючі та контролюючі електричний імпульс. При використанні імпульсу малої потужності відбувається тимчасова дегідратація волосяного фолікула, за рахунок чого ефективність значно підвищується. Метод здатний видаляти до 50% волосся за одну процедуру, і застосовується навіть в тому випадку, якщо корінь волоска викривлений!

 

Спеціальні голки для електроепіляції


Які голки використовуються для видалення волосся?Які голки використовуються для видалення волосся?

Сьогодні в подібних процедурах фахівці застосовують не тільки сучасне обладнання, але і супутні матеріали:
• Золоті голки;
• Ізольовані голки;
• Голки з медичного сплаву.

 

Покриття золотої голки – 24-каратне золото, яке не містить нікелю. Голки призначені спеціально для тих пацієнтів, у яких можливі різні алергічні реакції і чия шкіра є чутливою!

 

Ізольовані голки виробляються з покриттям медичним ізоляційним шаром в один мікрон і більше. Призначені голки для пацієнтів з високою чутливістю до больових відчуттів!

 

Голки з медичного сплаву виробляються зі сплаву сталі, хрому і нікелю. Часто даний сплав застосовується для виробництва інструментів для хірургії. Такі голки відмінно підходять для кожного пацієнта зі здоровою шкірою!

 

Протипоказання для проведення електроепіляції


Електроепіляцію не проводять у разі захворювань шкіри, при варикозному захворюванні в зоні видалення волосся, при цукровому діабеті, інфекційних захворюваннях, гіпертонії або ішемічній хворобі серця, при злоякісних новоутвореннях, нервово-психічних розладах, а також під час вагітності. Перед сеансом обов'язково варто проконсультуватися з лікарем, не приховуючи можливих діагнозів, які є протипоказанням видалення волосся подібними методами!

 

Електроепіляція в Кривому Розі: рекомендації фахівців

 

Чутливість у кожної людини строго індивідуальна, і якщо пацієнт не здатний перенести хворобливі відчуття, які виникають під час проведення процедури електроепіляції, фахівці Клініки Медітон запропонують ефективні знеболювальні засоби.

 

Знеболювання перед видаленням волосся застосовується після щільного обіду. Це необхідно для того, щоб вплив анестетиків не викликав запаморочення, слабкість, зниження аретріального тиску. Дані вимоги обов'язкові для кажлого пацієнта!

 

Крім того, рекомендуються і спеціальні засоби після елекроепіляції. Завдяки їм відчуття дискомфорту знижується, відбувається відновлення шкіри після можливих мінімальних пошкоджень.

 

Електроепіляція, Кривий Ріг: відео

 

 

Домашній догляд за шкірою після електроепіляції

 

Лікарі нашої клініки обов'язково розкажуть індивідуально, які засоби використовувати і як саме обробляти ділянки шкіри після видалення волосся на обличчі або в зоні бікіні. Але попередньо ми хочемо дати кілька порад!

 

• Протягом доби ділянку шкіри, де була проведена операція, не можна мочити водою;
• Протягом тижня не варто засмагати, відвідувати солярій, довго перебувати на сонці. Також слід відмовитися від відвідування басейну, сауни;
• Використовувати для обробки шкіри після електроепіляції варто тільки призначені засоби;
• Якщо при загоєнні шкіри утворюються скоринки, чухати і здирати їх вкрай небажано!

 

Електроепіляція – це швидке видалення волосся відразу декількома методами, варіативність яких визначає кілька важливих факторів: можливість видалення волосся різних типів, швидкість процедури, тривалість та ефективність курсу, вибір клієнта, різний вплив на шкіру та волосяний фолікул. За результатами клінічних досліджень електроепіляція – це єдина технологія, що дозволяє виконати видалення волосся назавжди!

 

Вартість електроепіляції у Клініці МедітонВартість електроепіляції у Клініці МедітонЕлектроепіляція в Кривому Розі: ціна, підхід спеціаліста, умови, ефективність курсу – вам сподобається все. Ми робимо все вправно, звертаючи увагу на дрібниці, та дійсно вміємо домагатися результату. Гладка шкіри – це епіляція током на Поштовому. Записуйтесь на прийом: (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Біостимуляція мікрострумами в Кривому Розі

Електроепіляція: ціна видалення волосся

Плазмотерапія і плазмоліфтинг

Поділитися