Чоловіча косметологія в Кривому РозіЧоловіча косметологія в Кривому Розі

Останнім часом, чоловіча косметологія набирає оберти і користується все більшою популярністю. Чоловіки, які користуються послугами косметологів, стають успішнішими і привабливішими для протилежної статі. Доглянутість, краса і молодість ніколи не втратять своєї актуальності, тому завжди матимуть підвищений попит. Саме тому ми пропонуємо косметологічні процедури для чоловіків у Кривому Розі!

 

Клініка Медітон має в розпорядженні усі можливості для надання широкого спектру послуг для чоловіків в області косметології. Досвідчені фахівці допоможуть вирішити гострі сьогоденні проблеми, скоректувати зовнішність і позбавити недоліків.

 

Що пропонує косметологія для чоловіків в Кривому Розі

 

• Догляд за шкірою обличчя з використанням спеціальної косметики;
Омолоджуючі процедури;
Усунення родимок і папілом;
• Боротьба з облисінням, епіляція:
Плазмоліфтинг!

 

Омолодження для чоловіків


Пілінг – процес видалення відмерлого шару клітин за рахунок дії абразивних часток або кислот. Допомагає в рішенні проблем шкіри, коли треба позбавитися рубців, шрамів, пігментації і слідів постакне, а також поліпшити стан шкіри;
Біоревіталізація – різновид контурної пластики обличчя, під час якої, шляхом ін'єкції, в глибокі шари шкіри доставляється гіалуронова кислота;
Чоловіча косметологія Клініка Медітон: мезотерапія, пілінгиЧоловіча косметологія Клініка Медітон: мезотерапія, пілінгиМезотерапія – безопераційний метод омолоджування, при якому в шкіру за допомогою тонкої голки вводяться корисні речовини: гіалуронова кислота, вітаміни, магній та інші. В результаті підвищується еластичність і пружність шкіри, покращуються обмінні процеси, зникають шрами і розтяжки;
• Метод плазмоліфтинг – унікальна медична технологія лікування і омолоджування, в її основі лежить використання ін'єкційної форми тромбоцитарної аутоплазми крові самого пацієнта!

 

Операції для чоловіків (ознайомлювальний розділ)

 

• Блефаропластика – процес корекції повік хірургічним шляхом для усунення "мішків під очима" і нависаючої шкірної складки повік. Для цього видаляються зайві жирові утворення або надлишок шкірного покриву. Операція виконується в стаціонарних умовах під дією загального наркозу. Блефаропластика не зачіпає очне яблуко і повністю безпечна для зору.
• Отопластика або корекція форми вушних раковин. Причиною для операції зазвичай є капловухість, природжені аномалії або деформації вушних раковин. Процедура проводиться під загальним наркозом в амбулаторних умовах. Після отопластики пацієнта відпускають додому, проте через декілька днів необхідно відвідати лікаря.

 

Лікування облисіння


Облисіння – досить поширена проблема для чоловіків. Тут дуже важливо встановити причину випадіння волосся: наявність яких-небудь захворювань або осередків хронічної інфекції, нестача вітамінів і корисних елементів, порушення обміну речовин.

 

Методи діагностики і лікування облисіння:
• Прийом спеціальних препаратів (полівітамінних комплексів, ангіопротекторів, кортикостероїдів);
• Стероїдні ін'єкції, ультрафіолетове опромінення;
• Пересадка волосся, плазмоліфтинг, відновлення волосся за методикою Regenera Activa!

 

Чоловіча епіляція

 

Лікування облисіння, чоловіча епіляція, пілінги для чоловіківЛікування облисіння, чоловіча епіляція, пілінги для чоловіківЕпіляція – процес видалення з поверхні тіла небажаних волосків. Процедура особливо актуальна для чоловіків, які активно займаються спортом і прагнуть підкреслити рельєф м'язів. Крім того, відсутність волосся вважається гігієнічнішою і простішою у догляді. Епіляцію також рекомендується проводити при схильності до підвищеного потовиділення. Чоловіча епіляція в Кривому Розі: шугарінг, видалення волосся воском, електроепіляція, використання спеціальних кремів!

 

Додатково по темі:

Видалення судин лазером

Лікування вугрової хвороби

Кріомасаж обличчя в Клініці Медітон

Поділитися