Процедури антиейджингу, Кривий РігПроцедури антиейджингу, Кривий Ріг

Будь-яка жінка думає про те, як зберегти красу і молодість на максимально можливий термін. Сьогодні цим питанням займається ціла галузь медицини під назвою антиейджингова косметологія. Її мета – розпізнати симптоми старіння і уповільнити біологічні вікові процеси. Ми пропонуємо антивікову косметологію в Кривому Розі: кращі програми омолодження та запобігання старіння, спеціальні процедури антиейджингової терапії!

 

Основні напрямки антиейджингу

 

Естетична медицина – включає комплекс заходів, спрямованих на зовнішнє омолодження обличчя і тіла.
Сюди відносяться пілінги, ліфтинги, контурна пластика обличчя, ліпосакція тіла, масажі з використанням кремів і гелів з біологічно активними речовинами, апаратна косметологія, мануальна терапія.
• Внутрішнє омолодження організму.
Фахівці цієї області працюють над нормалізацією обміну речовин. Наприклад, серед останніх розробок, що дозволяють впевнено боротися зі зморшками, виділяють ін'єкції стовбурових клітин. Процедура уповільнює дію генів старіння. Щоб омолодити організм зсередини, фахівці-дієтологи розробляють індивідуальні дієти, що налаштовують його на активну діяльність.

 

Кому потрібна антивікова терапія

 

Спробувати антиейджингові процедури може будь-яка людина, що хоче відстрочити старіння. Як показують дослідження, старіння головного мозку починається до сорока п'яти років, а ось до шістдесяти вже можуть проявитися нервові захворювання. На думку фахівців, ці процеси можна уповільнити за допомогою ряду процедур, так само, як і зовнішні прояви старіння!

 

Показання до антиейджингової терапії


Синдром хронічної втоми;
• Стресові стани;
• Апатія, занепад життєвих сил;
• Порушення емоційного балансу;
• Конфлікти з людьми інших вікових груп;
• Невдоволення своєю зовнішністю і способом життя.

 

Як вибрати процедури для омолодження?

 

Скажіть старості НІ! разом з Клінікою МедітонСкажіть старості НІ! разом з Клінікою МедітонПрофілактику старості необхідно проходити під наглядом досвідчених фахівців. Клініка Медітон пропонує повний комплекс процедур для омолодження організму в Кривому Розі. Початковим етапом в антивіковій терапії є обстеження. Це дозволяє визначити кількість ліпідів, рівень колагену та інші показники. На основі отриманих даних призначаються саме ті процедури, які допоможуть зберегти здоров'я і молодість!

 

Додаткові матеріали:

Косметологія: ціни, прайс

Весняна косметологія

Усунення зморшок: уколи ботоксу

Поділитися