Процедури антиейджингу, Кривий РігПроцедури антиейджингу, Кривий Ріг

Будь-яка жінка думає про те, як зберегти красу і молодість на максимально можливий термін. Сьогодні цим питанням займається ціла галузь медицини під назвою антиейджингова косметологія. Її мета – розпізнати симптоми старіння і уповільнити біологічні вікові процеси. Це досягається за рахунок різноманітних процедур, які дозволяють сказати впевнене ні старінню, а також повернути молодість та здоров'я. Пропонуємо відвідати кабінет косметолога у Кривому Розі: активне омолодження, антивікові процедури, повернення молодості та уповільнення процесів старіння!

 

Основні напрямки антиейджингу

 

Естетична медицина – включає комплекс заходів, спрямованих на зовнішнє омолодження обличчя і тіла.
Сюди відносяться пілінги, ліфтинги, контурна пластика обличчя, ліпосакція тіла, масажі з використанням кремів і гелів з біологічно активними речовинами, апаратна косметологія, мануальна терапія.
• Внутрішнє омолодження організму.


Фахівці цієї області працюють над нормалізацією обміну речовин. Наприклад, серед останніх розробок, що дозволяють впевнено боротися зі зморшками, виділяють ін'єкції стовбурових клітин. Процедура уповільнює дію генів старіння. Щоб омолодити організм зсередини, фахівці-дієтологи розробляють індивідуальні дієти, що налаштовують його на активну діяльність.

 

Омолодження в Клініці Медітон, антивікові процедури

 

Ми не пропонуємо вам чарівні антивікові креми або магічні камені молодості... наші методи більш стандартні, хоч і серйозно здобрені перевагами медичного центру. Це досвід та професіоналізм косметологів, спеціалізовані кабінети, сучасне обладнання, стабільні ціни на косметологічні послуги, а також апаратні та ін'єкційні процедури для лікування шкіри, її відновлення, уповільнення процесів старіння. Сьогодні у кабінеті косметолога на Поштовому, поряд з пл. Визволення, ви можете отримати разові процедури або пройти цілий курс за призначенням лікаря:
• Комбінована чистка шкіри обличчя, лікувальний масаж та пластичний масаж обличчя;
• Антивікові процедури, поживні маски, процедури для шкіри з акне, лікування постакне PRP-терапія;
• Догляд за чутливою шкірою, термоактивні маски;
• Кріомасаж обличчя, дарсонвалізація та карбоксітерапія;
• Видалення зайвого волосся – електроепіляція та воскова епіляція;
• Видалення новоутворень шкіри на обличчі, видалення родимок та папілом на тілі;
Лікування дерматологічних патологій, хвороб шкіри!

 

Кому потрібна антивікова терапія

 

Спробувати антиейджингові процедури може будь-яка людина, що хоче відстрочити старіння. Як показують дослідження, старіння головного мозку починається до сорока п'яти років, а ось до шістдесяти вже можуть проявитися нервові захворювання. На думку фахівців, ці процеси можна уповільнити за допомогою ряду процедур, так само, як і зовнішні прояви старіння!

 

Показання до антиейджингової терапії


Синдром хронічної втоми, стресові стани;
• Апатія, занепад життєвих сил, порушення емоційного балансу;
• Конфлікти з людьми інших вікових груп;
• Невдоволення своєю зовнішністю і способом життя.

 

Як вибрати процедури для омолодження?

 

Профілактику старості необхідно проходити під наглядом досвідчених фахівців. Клініка Медітон пропонує повний комплекс процедур для омолодження організму в Кривому Розі. Початковим етапом в антивіковій терапії є обстеження. Це дозволяє визначити кількість ліпідів, рівень колагену та інші показники. На основі отриманих даних призначаються саме ті процедури, які допоможуть зберегти здоров'я і молодість!

 

Скажіть старості НІ! разом з Клінікою МедітонСкажіть старості НІ! разом з Клінікою МедітонАктивне омолодження у косметології на Поштовому, пл. Визволення, Кривий Ріг. Антивікові процедури, профілактика старості, відновлення якості та нормального стану шкіри, апаратні та ін'єкційні методики, доглядові процедури.

 

Додаткові матеріали:

Косметологія: ціни, прайс

Весняна косметологія

Усунення зморшок: уколи ботоксу

Поділитися