м. Кривий Ріг Клініка Медітон, Mediton Clinic
вул. Філатова, 10 (3-й поверх)
Реєстратура: тел. (098) 530-60-40 (call-центр, вайбер)
E-mail: clinicmediton@gmail.com

Графік роботи:

Пн-Пт з 8.00 до 18.00 Сб з 8.00 до 15.00, Нд - вихідний

Оператори Клініки Медітон на зв'язку з Вами 7 днів на тиждень

Пн-Пт - з 8.00 до 18.00

     Сб - з 8.00 до 17.00

     Нд - з 8.00 до 13.00

м. Кривий Ріг Клініка Медітон, Mediton Clinic
пр. Поштовий 52, пл. Визволення
Реєстратура: тел. (098) 530-60-40 (call-центр, вайбер)

Графік роботи:

Пн-Пт з 8.00 до 18.00, Сб з 8.00 до 15.00, Нд - вихідний

Клініка Медітон на Філатова

 

Реєстратура, контакт центр, запис на прийом лікарів, консультації. Лікувально-діагностичний центр із кількома основними спеціалізаціями!

 

На даній сторінці для зручності майбутніх клієнтів вказана адреса Клініки Медітон, карта проїзду, телефон реєстратури клініки на Філатова. Відповіді на запитання, онлайн консультації, запис на діагностику, первинний прийом, профілактичний огляд, процедури!

 

Лікарі на Філатова: дерматолог, дерматовенеролог, дерматокосметолог, уролог та гінеколог, пульмонолог та терапевт, лікар сімейної медицини, кардіолог. Також приймають трихолог, невролог та алерголог, інфекціоніст, ортопед-травматолог та отоларинголог. У відділенні на Філатова ультразвукова діагностика, лабораторний комплекс, маніпуляційний кабінет, процедурна та денний стаціонар!

 

Клініка Медітон на Поштовому

 

Реєстратура, телефонна консультація, запис на прийом лікарів. Центр діагностики та видалення новоутворень шкіри – дерматологічне відділення + декілька додаткових напрямків!

 

Спеціально для вас надана адреса Клініки Медітон на Визволення, карта проїзду, контактний телефон реєстратури клініки на Поштовому. Швидка онлайн консультація, запис на огляд та діагностичні заходи, обстеження, процедури!

 

Лікарі на Поштовому: дерматолог, дерматолог-онколог, дерматохірург, дерматовенеролог, трихолог, косметолог, педіатр. У філії медичного центру на площі Визволення можна зробити УЗД, здати аналізи, пройти лікування шкіри, виконати видалення новоутворень шкіри!

 

Контактний телефон Клініки Медітон: (098) 530-60-40 – консультації, запис на прийом лікаря, загальні питання. На сторінці розміщені кнопки Фейсбук, Інстаграм, Ютуб-канал Клініки Медітон, Телеграм, Вайбер та Ватсап, а також електронна пошта: clinicmediton@gmail.com. Графік роботи медичного центру на Філатова, графік роботи реєстратури клініки на Поштовому та контактного центру!

 

• З нами просто зв'язатись – багатоканальний телефон Клініки Медітон, одночасно працює від 2 до 6 менеджерів. Ведемо запис на прийом лікарів 7 днів на тиждень;
• Відповідаємо на дзвінки та запити протягом 5-15 хвилин. Іноді, у зв'язку з форс-мажорними умовами та з причини масованих обстрілів, можемо пропустити дзвінок, якщо відсутня електроенергія. Тому просимо звернутися через соціальні мережі або на електронну адресу клініки;
• Реєстратура на Філатова та Поштовому без черг, окрема каса та швидка оплата, оформлення документів, реєстрація та повторний запис – від 2 до 4 співробітників у кожній філії для скорочення часу очікування!

 

Конфіденційність, професіоналізм, сервіс та відповідність сучасним медичним вимогам!

 

Пропонуємо ознайомитись з картою проїзду, а також перейти за посиланням, щоб уточнити маршрут та транспорт до Клініки Медітон на Філатова та Поштовому – адреси філій

 

Лікувально-діагностичний медичний центр на Філатова, Кривий Ріг і Центр діагностики та видалення новоутворень шкіри на Поштовому: лабораторний комплекс, розгорнуті консультації, експертне призначення лікування. Реєстратура на Філатова та Поштовому, запис по телефону та через соціальні мережі, для зручності відвідувачів працює запис у клініку онлайн, через Особистий кабінет!

 

Ліцензія на надання медичних послуг №598087 від 29.03.2012

Поділитися