Увага! Виконання правил підготовки до лабораторних досліджень впливає на якість та достовірність результатів. Будь ласка, вивчіть наступний матеріал – Аналізи: правила підготовки

 

Пакет № 1 «Стандарт» Профілактичне обстеження (ЗАК, ЗАС, Глюкоза)

408.00

Пакет № 2 Розширений «Щорічне профілактичне обстеження» (ЗАК, ЗАС, HBsAg, HCV, експрес тест на сифіліс, Глюкоза, ТТГ)

1144.00

Пакет № 3 «Біль у суглобах» (ЗАК, СРБ, РФ, АСЛО, сечова кислота)

552.00

Пакет № 4 Стандарт «Стан нирок» (ЗАК, ЗАС)

312.00

Пакет № 5 Розширений «Стан нирок» (ЗАК, ЗАС, Креатинін, Сечовина)

488.00

Пакет № 6 Стандарт «Чоловік 40+» (ЗАК, ЗАС, глюкоза крові, холестерин загальний, АЛТ, АСТ, Білірубін і його фракції, ПСА заг.)

944.00

Пакет № 7 Розширений «Чоловік 40+» (ЗАК, ЗАС, глюкоза крові, печінковий профіль, ПСА заг.)

1055.00

Пакет № 8 Стандарт «Контроль лікування вірусного гепатиту С» (ЗАК, ЗАС, АЛТ, АСТ, Білірубін і його фракції)

608.00

Пакет № 9 Стандарт «Хвороби щитовидної залози» (скринінг) (ТТГ, Т4вільн., Ат-ТПО)

496.00

Пакет № 10 Розширений «Хвороби щитовидної залози -1» (ТТГ, Т4вільн., Ат-ТПО, Ат-ТТГ)

680.00

Пакет № 11 «Передоперацiйний» (ЗАК, ЗАС, група крові, RW, коагулограма, глюкоза, печінковий комплекс, нирковий комплекс, тест на ВІЛ, гепатити В, С)

2294.00

Пакет № 12 Гінекологія «Мінімальний» (конс. гінеколога, кольпоскопія, цитоморфологічне дослідження шийки матки)

800.00

Пакет № 13 Гінекологія «Золота середина» (конс. гінеколога, відеокольпоскопія, цитоморфологічне дослідження шийки матки, УЗД ОМТ)

1280.00

Пакет № 14 Гінекологія «Максимальний» (конс. гінеколога, відеокольпоскопія, цитоморфологічне дослідження шийки матки, УЗД ОМТ, УЗД МЗ, УЗД лімфовузлів)

1856.00

Пакет № 15 Стандарт «ЗПСШ» (Експрес-тест на уро-генітальні інфекції з а /г, експрес тест на сифіліс, експрес тест на ВІЛ, мікроскопія урогенітального мазка)

992.00

Пакет № 16 Розширений «ЗПСШ» (Експрес-тест на уро-генітальні інфекції з а /г, експрес тест на сифіліс, експрес тест на ВІЛ, антитіла IgG + IgА до Chlamydia trachomatis, сумарні антитіла до HСV+ HBsAg, мікроскопія урогенітального мазка, вірус герпесу І, ІІ типу, цитомегаловірус)

2292.00

Пакет № 17 «Контроль II фази МЦ» (дослідження: ЛГ, ФСГ, Пролактин, Прогестерон) 720.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку ЛабораторіїНатисніть, щоб перейти на сторінку ЛабораторіїЗапис до лікаря онлайнАналізи крові та сечі

Діагностика захворювань ІПСШ

Гормональний статус

Ультразвукова діагностика

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Акції, лабораторні дослідження зі знижкою: ціни

 

Здати аналізи недорого хоче кожна людина, яка проходить діагностику і готується до лікування. Ми прекрасно розуміємо дану позицію і робимо все можливе, щоб знизити вартість на аналізи: акції, знижки, комплексні пропозиції на аналізи в Кривому Розі!

 

Лабораторні дослідження в Клініці Медітон, в залежності від напрямку, мають різні розцінки. У нас можна здати аналізи крові або сечі, нирковий або печінковий комплекс, мікроскопію мазків. Серед пропозицій лабораторії інфекційна та гормональна панель, експрес-тести, зіскрібки та гістологічні аналізи. Але хочемо зазначити, що більш доступними є саме комплексні аналізи. Ціни на них вказані в таблиці. Зверніть увагу, це пакетні аналізи, акції та пропозиції зі знижкою: Профілактичне обстеження, Стан нирок, Пакетні аналізи для чоловіків після 40 років, Контроль лікування гепатиту, Гінекологічні комплексні аналізи, Аналізи ЗПСШ на урогенітальні інфекції, Передопераційний пакет аналізів. Навіщо вони сформовані? Перше – можливість знизити ціни на аналізи та тести для пацієнтів, яким потрібно пройти комплексне обстеження чи виконати лабораторні дослідження за 5, 6, 10 показниками. Друге – зберегти ваш час, адже сьогодні куди простіше виділити лише годину, і один раз відвідати клініку, ніж кілька разів їздити до пунктів забору по різним адресам. Ми пропонуємо не тільки найбільш низькі ціни на аналізи в Кривому Розі. Додатковий плюс – отримання результатів у електронному вигляді. Після проходження швидкої реєстрації ви можете переглянути результати в Особистому кабінеті!

 

Недорогі аналізи зі знижкою у Кривому Розі – акція від Клініки Медітон на постійній основі. Дізнайтеся по телефону, на які лабораторні дослідження знижка діє сьогодні, та запишіться до пункту забору аналізів на Філатова чи Поштовому. Завжди доступна вартість обстеження та лабораторної діагностики!

Поділитися