Увага! Виконання правил підготовки до лабораторних досліджень впливає на якість та достовірність результатів. Будь ласка, вивчіть наступний матеріал – Аналізи: правила підготовки

 

Пакет № 1 «Стандарт» Профілактичне обстеження (ЗАК, ЗАС, Глюкоза)

336.00

Пакет № 2 Розширений «Щорічне профілактичне обстеження» (ЗАК, ЗАС, HBsAg, HCV, експрес тест на сифіліс, Глюкоза, ТТГ)

975.00

Пакет № 3 «Біль у суглобах» (ЗАК, СРБ, РФ, АСЛО, сечова кислота)

488.00

Пакет № 4 Стандарт «Стан нирок» (ЗАК, ЗАС)

256.00

Пакет № 5 Розширений «Стан нирок» (ЗАК, ЗАС, Креатинін, Сечовина)

400.00

Пакет №6 Стандарт «Чоловік 40+» (ЗАК, ЗАС, глюкоза крові, холестерин загальний, АЛТ, АСТ, Білірубін і його фракції, ПСА заг.)

808.00

Пакет №7 Розширений «Чоловік 40+» (ЗАК, ЗАС, глюкоза крові, печінковий профіль, ПСА заг.)

912.00

Пакет №8 Стандарт «Контроль лікування вірусного гепатиту С» (ЗАК, ЗАС, АЛТ, АСТ, Білірубін і його фракції)

512.00

Пакет №9 Стандарт «Хвороби щитовидної залози» (скринінг) (ТТГ, Т4вільн., Ат-ТПО)

440.00

Пакет №10 Розширений «Хвороби щитовидної залози -1» (ТТГ, Т4вільн., Ат-ТПО, Ат-ТТГ)

608.00

Пакет №11 «Передоперацiйний» (ЗАК, ЗАС, група крові, RW, коагулограма, глюкоза, печінковий комплекс, нирковий комплекс, тест на ВІЛ, гепатити В, С)

2060.00

Пакет №12 Гінекологія «Мінімальний» (конс. гінеколога, кольпоскопія, цитоморфологічне дослідження шийки матки)

776.00

Пакет №13 Гінекологія «Золота середина» (конс. гінеколога, відеокольпоскопія, цитоморфологічне дослідження шийки матки, УЗД ОМТ)

1112.00

Пакет №14 Гінекологія «Максимальний» (конс. гінеколога, відеокольпоскопія, цитоморфологічне дослідження шийки матки, УЗД ОМТ, УЗД МЗ, УЗД лімфовузлів)

1688.00

Пакет №15 Стандарт «ЗПСШ» (Експрес-тест на уро-генітальні інфекції з а /г, експрес тест на сифіліс, експрес тест на ВІЛ, мікроскопія урогенітального мазка)

960.00

Пакет №16 Розширений «ЗПСШ» (Експрес-тест на уро-генітальні інфекції з а /г, експрес тест на сифіліс, експрес тест на ВІЛ, антитіла IgG + IgА до Chlamydia trachomatis, сумарні антитіла до HСV+ HBsAg, мікроскопія урогенітального мазка, вірус герпесу І, ІІ типу, цитомегаловірус)

2080.00

Пакет №17 «Контроль II фази МЦ» (дослідження: ЛГ, ФСГ, Пролактин, Прогестерон) 656.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку ЛабораторіїНатисніть, щоб перейти на сторінку ЛабораторіїЗапис до лікаря онлайнАналізи крові та сечі

Діагностика захворювань ІПСШ

Гормональний статус

Ультразвукова діагностика

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Акції, лабораторні дослідження зі знижкою: ціни

 

Здати аналізи недорого хоче кожна людина, яка проходить діагностику і готується до лікування. Ми прекрасно розуміємо дану позицію і робимо все можливе, щоб знизити вартість на аналізи: акції, знижки, комплексні пропозиції на аналізи в Кривому Розі!

 

Лабораторні дослідження в Клініці Медітон, в залежності від напрямку, мають різні розцінки. У нас можна здати аналізи крові або сечі, нирковий або печінковий комплекс, мікроскопію мазків. Серед пропозицій лабораторії інфекційна та гормональна панель, експрес-тести, зіскрібки та гістологічні аналізи. Але хочемо зазначити, що більш доступними є саме комплексні аналізи. Ціни на них вказані в таблиці. Зверніть увагу, це пакетні аналізи, акції та пропозиції зі знижкою: Стан нирок, Хвороби щитовидної залози, Гінекологічні комплексні аналізи, Передопераційні пакети, Тести на ЗПСШ та інші!

 

Недорогі аналізи зі знижкою – акція від Клініки Медітон на постійній основі. Дізнайтеся по телефону, на які лабораторні дослідження знижка діє сьогодні, і запишіться в пункт забору аналізів на Філатова або Поштовому!

Поділитися