Лікар тимчасово не приймає. Будь ласка, зверніться до контакт-центру для консультації та направлення до інших фахівців, запису на лабораторні дослідження та інструментальну діагностику!

 

Первинний прийом хірурга

300.00

Повторний прийом хірурга

170.00

Призначення лікування

150.00

Перев’язка

170.00

Хірургічна обробка ран Іст. складності

від 400.00

Хірургічна обробка ран ІІст. складності

від 1000.00

Накладання швів

500.00

Асистування

150.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення хірургіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення хірургіїЗапис до лікаря онлайнБіопсія та гістологічне дослідження

Видалення новоутворень шкіри

Лікування фурункулів і карбункулів

Лікування, видалення врослого нігтя

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Хірург в Кривому Розі: ціна на прийом і послуги

 

Консультація хірурга, огляд і призначення обстеження, проведення малоінвазивних операцій з видалення сторонніх предметів, видалення новоутворень!

 

Вартість консультації хірурга і ціни на послуги вказані в наведеному прайс-листі медичного центру Клініка Медітон. Відвідування лікаря має на увазі поверхневий огляд, збір скарг, надання першої допомоги, а також ряд спеціалізованих процедур і хірургічних втручань на місці, амбулаторно, без госпіталізації. Хірург Клініки Медітон проводить обробку ран різного ступеня складності, видалення сторонніх предметів, накладення швів і перев'язки. До нас можна звернутися в разі необхідності проведення операції з видалення врослого нігтя, шкірних новоутворень. Пропонуємо лікування фурункулів і карбункулів, незагойних ран і нагноєнь, ударів і порізів, опіків і обморожень, спортивних і побутових травм!

 

Прийом хірурга: Кривий Ріг, площа Визволення, філія клініки на пПоштовому, 52. Попередній запис, обстеження та лабораторні дослідження, ультразвукова діагностика, консультації профільних лікарів, експертні призначення, лікування та профілактика в хірургії!

Поділитися