Первинний прийом лікаря

400.00

Повторний прийом лікаря

300.00

Призначення курсу лікування

200.00

Корекція лікування

100.00

Електрокардіограма

150.00

Розшифрування ЕКГ

50.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення терапіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення терапіїЗапис до лікаря онлайн

Лікування захворювань серця та судин

Електрокардіографія в Клініці Медітон

Ехокардіографія в Кривому Розі: УЗД серця

Лабораторія: ціни на аналізи та тести

 

ТОВ «КЛІНІКА МЕДІТОН» надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
- інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери

20% - первинний консультативний прийом
10% - на всі види лабораторних досліджень

 

Прийом кардіолога: ціна у Кривому Розі, вартість ЕКГ та послуг кардіології

 

Ціни на прийом кардіолога та рекомендації щодо лікування захворювань серцево-судинної системи, повторний прийом лікаря, ЕКГ та розшифровку результатів кардіограми, додаткових послуг медичного центру. Запрошуємо на консультацію кардіолога: вартість у прайс-листі, уточнити ціни можна за телефоном у контакт-центрі!

 

Діагностика захворювань серця передбачає вивчення історії хвороби, збір скарг та загального анамнезу, а також застосування додаткових заходів для збору даних про патологічні стани пацієнта: призначається електрокардіографія серця, ультразвукова діагностика серця, аналізи в лабораторії. На підставі результатів лабораторних досліджень та повноцінного обстеження пацієнта у кардіолога уточнюється відповідний діагноз, і лікар рекомендує лікування встановленого захворювання. У нашій клініці ви отримаєте призначення, якщо діагностовано хвороби серця: стенокардія, аритмія, вроджені вади серця, є порушення серцевого ритму, знижений або підвищений артеріальний тиск!

 

Вартість консультації кардіолога в Кривому Розі на Філатова ви можете дізнатися на даній сторінці сайту медичного центру Клініка Медітон, по телефону, через соціальні мережі або через контакт центр, де вам розкажуть, скільки коштує відвідування кардіолога, тести та аналізи, ЕКГ, консультації інших фахівців при необхідності!

 

Поділитися