Первинний прийом лікаря

400.00

Повторний прийом лікаря

300.00

Первинна онлайн консультація кардіолога 600.00
Повторна онлайн консультація кардіолога 400.00

Призначення курсу лікування

200.00

Корекція лікування

100.00

Електрокардіограма

150.00

Розшифрування ЕКГ

50.00

Холтерівське моніторування ДМАТ 650.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення кардіологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення кардіологіїЗапис до лікаря онлайн

Лікування захворювань серця та судин

Електрокардіографія в Клініці Медітон

Ехокардіографія в Кривому Розі: УЗД серця

Лабораторія: ціни на аналізи та тести

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень


– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Прийом кардіолога: ціна у Кривому Розі, вартість ЕКГ та послуг кардіології

 

Ціни на прийом кардіолога та рекомендації щодо лікування захворювань серцево-судинної системи, повторний прийом лікаря, ЕКГ та розшифровку результатів кардіограми, додаткових послуг медичного центру. Запрошуємо на консультацію кардіолога: вартість у прайс-листі, уточнити ціни можна за телефоном у контакт-центрі!

 

Діагностика захворювань серця передбачає вивчення історії хвороби, збір скарг та загального анамнезу, а також застосування додаткових заходів для збору даних про патологічні стани пацієнта: призначається електрокардіографія серця, ультразвукова діагностика серця, аналізи в лабораторії. На підставі результатів лабораторних досліджень та повноцінного обстеження пацієнта у кардіолога уточнюється відповідний діагноз, і лікар рекомендує лікування встановленого захворювання. У нашій клініці ви отримаєте призначення, якщо діагностовано хвороби серця: стенокардія, аритмія, вроджені вади серця, є порушення серцевого ритму, знижений або підвищений артеріальний тиск. У разі наявності супутніх захворювань лікар може видати направлення до інших фахівців клініки. На Філатова та Поштовому в Клініці Медітон прийом ведуть пульмонолог, сімейний лікар та терапевт, невролог, інфекціоніст, алерголог, а також гастроентеролог та ендокринолог. Коректна діагностика захворювань серця, гострих станів та хронічних захворювань серцево-судинної системи дозволить точно встановити причини хвороби та призначити ефективне лікування. Ціна прийому кардіолога на Філатова, вартість ЕКГ та УЗД серця, як і інших діагностичних заходів та додаткових послуг медичного центру, вказані у прайс-листі. У відповідних розділах сайту ви можете знайти додаткову інформацію щодо захворювань та лікування, прийому лікарів!

 

Вартість консультації кардіолога в Кривому Розі на Філатова ви можете дізнатися на даній сторінці сайту медичного центру Клініка Медітон, по телефону, через соціальні мережі або через контакт центр, де вам розкажуть, скільки коштує відвідування кардіолога, тести та аналізи, ЕКГ, консультації інших фахівців при необхідності. Пропонуємо ефективне лікування вад серця, аритмії, стенокардії, ішемічної хвороби серця!

Поділитися