Первинний прийом інфекціоніста

300.00

Повторний прийом інфекціоніста

250.00

Призначення курсу лікування

250.00

Корекція лікування

200.00

Онлайн консультація інфекціоніста

400.00

Денний стаціонар Covid

400.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Інфекційного відділенняНатисніть, щоб перейти на сторінку Інфекційного відділенняЗапис до лікаря онлайнХарчове отруєння: діагностика та лікування

Лікування дизентерії: прийом інфекціоніста

Діагностика та лікування стафілокока

Сальмонельоз: лікування та профілактика

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація інфекціоніста: ціна в Кривому Розі, вартість прийому і призначень

 

Інфекційне відділення в Кривому Розі: прийом інфекціоніста, ціни на консультації та призначення лікування, вартість денного стаціонару. Вся інформація на сайті Клініки Медітон!

 

Рекомендуємо запис на прийом інфекціоніста, якщо у вас піднялася температура, присутня нудота і напади блювоти, болить живіт. Обов'язково зверніться до лікаря в наступних випадках: тривалий пронос, кашель і нежить, ослаблений стан, ломота в тілі, на шкірі з'явився висип. Спеціаліст збере скарги на стан здоров'я, проведе огляд, призначить аналізи і лабораторні дослідження для точної ідентифікації інфекційного захворювання, визначення збудника запалення, пошуку методів боротьби з паразитарними інвазіями. Після отримання результатів аналізів, інфекціоніст з'ясовує причини захворювання та робить призначення. У разі необхідності додаткового підтвердження можуть бути призначені повторні аналізи, ультразвукова діагностика, інші інструментальні дослідження. В інфекційному відділенні на Філатова ми успішно лікуємо кишкові інфекції та отруєння, вірус Епштейна-Барр та оперізуючий лишай, хворобу Лайма, менінгіти та енцефаліти. Допомога при інфекційних захворюваннях має бути терміновою та кваліфікованою, тому запрошуємо вас на прийом і наполягаємо, що звернутися до лікаря варто вже у перші 2 дні після виявлення симптомів, зазначених раніше!

 

Лікар інфекціоніст в Кривому Розі: лікування ГРВІ, ангіни, простудних захворювань та грипу, консультації з Ковід, лікування ботулізму, гепатитів, кору та краснухи, вітряної віспи. Ціни на прийом інфекціоніста Клініки Медітон доступні на даній сторінці, запис за вказаними контактами, а також онлайн через Особистий кабінет. По телефону можна уточнити, скільки коштують аналізи інфекційної панелі, коли приймає лікар, огляд у яких фахівців може бути оформлений додатково!

Поділитися