Захворювання шийки матки: лікування на ФілатоваЗахворювання шийки матки: лікування на ФілатоваЗахворювання шийки матки – досить поширена проблема в сучасному світі. До групи ризику відноситься велика частина жінок в репродуктивному віці.


Захворювання шийки матки можна умовно розділити на кілька основних груп: передракові патологічні процеси, злоякісні – наслідки зміни епітелію, запальні – статеві інфекції, а також фонові – ектопія, ерозія шийки матки, поліпи.

 

Причини виникнення захворювань шийки матки

 

Спровокувати маткові захворювання у жінок можуть різні причини. До їх числа відносяться:
Зміна гормонального балансу організму;
• Зловживання алкоголем і куріння;
• Раннє статеве життя;
• Часті аборти і багаторазові пологи;
• Спадкова схильність;
• Недотримання правил інтимної гігієни;
• Несприятлива екологічна ситуація.

 

На тлі численних факторів впливу на жіноче здоров'я, виникають і розвиваються ерозії шийки матки, кіста, дисплазія, папіломатоз, ектропіон шийки матки. Лікування подібних захворювань можливе, і на первинних стадіях розвитку проводиться успішно, з можливістю повернення до повноцінного життя. Але для своєчасного визначення та підтвердження хвороби матки слід систематично відвідувати лікаря. Зверніться до гінеколога вже сьогодні, якщо відчуваєте занепокоєння, або приходьте на профілактичне обстеження двічі на рік, як радять фахівці!

 

Захворювання шийки матки

 

Структура органу є досить сприйнятливою, тому тканини дуже вразливі. Запальні процеси, вірусні та бактеріальні ураження – основні ризики, які значно підвищуються в разі наявності провокуючих чинників і ігнорування систематичних профілактичних оглядів у гінеколога. Слід вчасно звернути увагу на симптоми патологій шийки матки, щоб не упустити момент для початку терапії.

 

Важливою заявою лікарів є принципова неможливість лікування захворювань шийки матки в домашніх умовах, самостійно, без участі лікаря. Причинами подібних тверджень можна назвати складність запальних процесів, високі шанси переходу патологій в хронічний стан, ряд ускладнень жіночих захворювань, а також схожість симптоматики, що говорить про неприпустимість спроб довільної діагностики!

 

Кіста шийки матки, дисплазія, ерозії: діагностикаКіста шийки матки, дисплазія, ерозії: діагностика• Кіста шийки матки – патологія, що виникає з причин запального процесу і закупорки залоз. Утворюється наповнена секретом порожнина, яка стає вогнищем інфекцій зі здатністю чинити негативний вплив на перебіг вагітності. Ретенційні кісти виявляються під час відвідування гінеколога. Утворення практично не мають симптомів, але можуть вплинути на менструальний цикл, викликати больові відчуття в нижній частині живота, дискомфортні відчуття, невеликі кровотечі. Тому важливо вчасно відвідати лікаря, пройти діагностику та розпочати лікування кісти шийки матки у разі виявлення патологічного процесу;
• Дисплазія шийки матки – патологія, яка розвивається на тлі активності папіломавірусу людини. Цервікальна інтраепітеліальна неоплазія є небезпечним жіночим захворюванням, що вимагає раннього виявлення. Дисплазія має шанси прогресувати в рак шийки матки, але практично не має симптомів. Може проявлятися на більш пізніх стадіях тягнучими болями внизу живота. Виявляється під час огляду у лікаря, що ще раз підтверджує важливість профілактичних відвідувань гінеколога для можливості розпочати лікування дисплазії шийки матки без зволікань;
• Поліпи шийки матки – утворення доброякісного характеру, які з'являються на слизових поверхнях шийки матки і візуально діагностуються при огляді. Серед симптомів появи поліпів ниючі болі в нижній частині живота, мізерні кров'янисті виділення. Можливі проблеми, пов'язані з менструальним циклом;
• Лейкоплакія – практично безсимптомне ураження слизової, з її зроговінням і поступовим потовщенням. Існують ризики озлоякіснення. При збільшенні області ураження, можливий прояв болю під час статевого акту;
Ендометріоз – розростання клітин матки поза межами органу з впливом на репродуктивну систему. Серед ризиків захворювання анемія, втрата репродуктивної здатності, малігнізація. Симптоми ендометріозу: болі, збої менструального циклу, утруднене сечовипускання, хронічні тазові болі;
Цервіцит і ендоцервіцит – запальні процеси в шийці матки і за її межами, які розвиваються через присутність і розвиток патогенної мікрофлори. Симптоматика перетинається до 50-60% з іншими захворюваннями шийки матки, а також запальними процесами і ЗПСШ. Це ускладнене сечовипускання, печіння і свербіж, кров'янисті виділення, смердючі виділення, ниючі і тягнучі болі в області лобка!

 

Це далеко не повний список, адже крім кісти і поліпів також діагностуються ектопія шийки матки, інакше кажучи, псевдоерозія шийки матки, кондиломатоз, ектропіон, атрезія, агенезія. Подібні стани відбиваються на загальному самопочутті і мають вплив на здоров'я жінки, репродуктивну функцію, створюють ризики безпосередньо для життя. Рекомендуємо вчасно звертатися за допомогою і слідувати порадам лікарів при виявленні патологій жіночих статевих органів. Лабораторні дослідження, аналізи та тести, візуальне обстеження матки, гінекологічне УЗД та інші діагностичні заходи сприяють підтвердженню захворювання та початку терапії – лікування цервікальної ерозії шийки матки, ектопії, або курсу процедур для припікання ерозії, видалення поліпів та папілом, радіохвильової біопсії, електрокоагуляції судин.

 

Методи лікування захворювань шийки матки в Кривому Розі

 

Діагностика захворювань шийки маткиДіагностика захворювань шийки матки

Один із найбільш ефективних методів усунення захворювань шийки матки – лікування аргоном і радіохвилями. Цей спосіб лікування відрізняється безліччю переваг і має високу ефективність, завдяки якій і отримав свою популярність.

 

По-перше, радіохвильова хірургія є єдиним безконтактним методом лікування. Під час проведення процедури ефект досягається теплом, що виділяється при дії радіохвиль на тканини. Процедура виконується під місцевою анестезією.

 

По-друге, лікування захворювань шийки матки аргоном є найбільш щадним способом впливу. Після проведення процедури на шийці матки не залишається рубців, тому вплив аргоном прекрасно підходить навіть для тих пацієнток, які ще не народжували.

 

По-третє, ефект впливу даного методу лікування досягається відразу ж. Тому для повного лікування достатньо всього однієї процедури, яка триває всього декілька хвилин. Подібні операції проводять кваліфіковані спеціалісти Клініки Медітон, в гінекології на Філатова, Кривий Ріг.

 

Переваги застосування впливу радіохвилями і аргоном

 
Також, до числа вагомих аргументів на користь переваг радіохвильового методу лікування захворювань матки можна віднести такі важливі чинники:
• Швидке загоєння тканин (28-40 днів), відсутність швів та опіків;
• Відсутність післяопераційного болю;
• Відсутність кров'яних виділень після проведення процедури;
• Відсутність опіків і некрозу тканин;
• Радіохвильовий метод лікування можна використовувати також при наявності у пацієнтки запальних захворювань шийки матки, оскільки радіохвилі володіють високим стерелізуючим ефектом.

 

Завдяки заживляючому і протизапальному ефекту радіохвильового способу впливу, для його застосування існує безліч показань:
• Наявність ерозії шийки матки;
• Наявність лейкоплакії шийки матки;
• Дисплазія шийки матки;
• Поява поліпів, кісти, кондилом і папіломатоз на різних ділянках;
• Виникнення генітальних невусів;
• Проведення біопсії шийки матки;
• Коагуляція кровоточивих судин;
• Проведення пластичних операцій на статевих губах.

 

Лікування жіночих захворювань: відео консультації лікаря

 

 

Протипоказання

 

Процедура впливу радіохвилями і аргоном має мізерну кількість протипоказань. До їх числа відносяться:
• Маткові кровотечі не уточненої етіології;
• Недостатність гістологічних підтверджень доброякісності патологічного процесу;
• Наявність раку матки або шийки матки;
• Наявність у хворої кардіостимулятора (в подібній ситуації лікування радіохвилями буде можливо при дотриманні додаткових заходів безпеки).

 

Радіохвильове лікування дисплазії шийки матки, припікання аргоном, конізація шийки матки, розтин кіст і видалення, процедури для лікування ерозій широко застосовуються у відділенні гінекології на Філатова.

 

Ми надаємо необхідний спектр послуг для підтримки жіночого здоров'я, і маємо для цього все необхідне – сучасні гінекологічні кабінети, обладнання експерт класу та лабораторія, а найголовніше, штат кваліфікованих фахівців, які готові допомогти, незалежно від складності захворювання!

 

Лікування захворювань шийки матки, Кривий Ріг, гінекологія на ФілатоваЛікування захворювань шийки матки, Кривий Ріг, гінекологія на ФілатоваЛікування шийки матки в Кривому Розі: аргон, радіохвильовий метод. Для постановки правильного діагнозу та вибору методу лікування шийки матки необхідно отримати консультацію фахівця медичного центру Клініка Медітон та провести відеокольпоскопію.

 

Зверніть увагу:

Рання діагностика раку шийки матки

Ультразвукова діагностика в гінекології

Прийом гінеколога в Кривому Розі

Поділитися