Проведення кольпоскопії на Філатова, Клініка МедітонПроведення кольпоскопії на Філатова, Клініка Медітон

Кольпоскопія – сучасний метод огляду стінок піхви і шийки матки з використанням спеціального обладнання та посиленого освітлення, із застосуванням гінекологічного крісла.

 

Цифрова кольпоскопія – спеціальний медичний термін, що походить від слова "colpo" – піхва, і слова "scope" – дивитися. Тобто, якщо дослівно, то дивитися в піхву.

 

Кольпоскопи – спеціальні прилади для подібного виду огляду, що дозволяють збільшити зображення до 40 разів, завдяки чому лікар може коректно оцінити стан судин шийки матки.

 

Клініка Медітон пропонує експертне гінекологічне обстеження: відеокольпоскопія, фотокольпоскопія, бімануальне дослідження, візуальна оцінка. Методики дозволяють провести огляд та зберегти дані дослідження стінок піхви та шийки матки для подальших порівнянь, що важливо для ідентифікації перетворень та динаміки розвитку патологічних процесів, серед яких можуть бути дисплазія шийки матки та ерозія шийки матки.

 

Як проводиться кольпоскопія на Філатова

 

Процес огляду з кольпоскопією відбувається наступним чином:
• Жінка-пацієнт займає місце в гінекологічному кріслі;
• Кольпоскоп встановлюється на невеликій відстані від статевої щілини, не більше 10-15 см;
• У піхву вводиться стандартне гінекологічне дзеркало, за допомогою якого оголюється шийка матки, і фахівець має можливість оцінити її стан та епітелію стінок піхви, використовуючи для спостереження спеціальне освітлення.

 

Кольпоскопія шийки матки є повністю безпечним і безболісним методом огляду і вивчення, так як при оцінці стану внутрішніх тканин немає прямого контакту. Відчуття дискомфорту передбачаються тільки при введенні дзеркала в піхву або під час взяття фахівцем мазків.

 

Больові відчуття при кольпоскопії повністю відсутні. Єдиним чинником їх спостереження може стати неправильне положення в гінекологічному кріслі, чого, зазвичай, кваліфіковані фахівці не допускають. Крім того, в сучасних клініках використовуються модернізовані гінекологічні крісла, з м'якими терморегулюючими покриттями і механізмами установки потрібних параметрів висоти, відстаней, інше.

 

Чи потрібна підготовка перед кольпоскопією

 

Кольпоскопія – сучасний метод огляду і досліджень, який не вимагає спеціальної підготовки. Пацієнт приходить на діагностику в період без менструації і просто проходить огляд. Дана процедура не має протипоказань або ускладнень, вона тільки дає можливість швидко і чітко встановити наявну картину.

 

Ідеальним варіантом є щорічна кольпоскопія, яка полягає в звичайному огляді шийки матки і стінок піхви. При цьому фахівці можуть визначити стан і зміни поверхонь і оболонок, встановити характер виділень. По завершенню звичайної кольпоскопії, зазвичай проводиться розширена кольпоскопія.

 

Що являє собою розширена кольпоскопія


Розширена кольпоскопія, обстеження у гінекологаРозширена кольпоскопія, обстеження у гінеколога

Розширена кольпоскопія – метод вивчення судин і епітелію шийки матки з використанням спеціальних діагностичних проб.


Можливі наступні види проб:
• Із застосуванням розчину оцтової кислоти (3%);
• Із застосуванням розчину Люголя, що носить назву проби Шиллера.

 

Це стандартні і найбільш важливі діагностичні проби при кольпоскопії, які дозволяють вивчити стан і патологічні процеси, визначити характер паталогій, причини виникнення захворювань, а також виявити або повністю виключити передраковий стан шийки матки (дисплазія шийки матки) або ж рак шийки матки.

 

Важливо відзначити, що подібні діагностичні проби проводяться безболісно, а також мають антисептичний ефект.

 

Коли проводиться кольпоскопія

 

Доцільно проводити огляд в якості профілактики, щорічно, на 9-20 день менструального циклу. Запрошуємо жінок відвідати наш медичний центр для систематичного обстеження. Приділіть власному здоров'ю лише годину часу. Це дійсно важливо для раннього визначення гінекологічних захворювань, урахування динаміки лікування, отримання результатів терапії та апаратних методик лікування, розуміння перебігу процесу.

 

Під час вагітності кольпоскопія – обов'язкове дослідження, яке може проводитися в даний період без діагностичних проб.

 

Чому потрібна кольпоскопія під час вагітності

 

У період виношування дитини відеокольпоскопія є важливим етапом діагностики для досліджень стану шийки матки, оцінки структури епітелію, раннього виявлення кіст або поліпів, запальних процесів, а також контролю фізіологічних змін. Необхідність обумовлена ​​плановими обстеженнями жінок. Методика дозволяє виявити або виключити захворювання, наприклад, ерозію, дисплазію або рак шийки матки. На тлі імунної супресії, нормальної для вагітних, будь-яке вказане захворювання може прогресувати з неймовірною швидкістю, що відбивається не тільки на здоров'ї, але і на перебігу самої вагітності.

 

Важливо відзначити, що кольпоскопія не шкодить плоду. Тому не варто переживати та відкладати запис!

 

Додаткове обстеження разом із кольпоскопією

 

Саме проведення кольпоскопії передбачає і забір аналізів. Мінімумом вважається аналіз виділень, цитологія, цитоморфологічне дослідження, онкоцитологія. Під час огляду подібні аналізи можуть бути виконані максимально точно, без будь-яких больових відчуттів.

 

Якщо спостерігається якась патологія, одночасно може бути проведена і прицільна біопсія шийки матки. Також лікар призначить гінекологічні аналізи, спеціальні тести, УЗД та додаткові інструментальні дослідження у разі виявлення або підозри на певні захворювання. У нашому медичному центрі запропоновані стандартні та пакетні аналізи на Філатова та Поштовому.

 

Кольпоскопія у Кривому Розі: ціна, результати


Не можемо сказати, що ціна кольпоскопії надмірно висока. Це стандартна процедура, для якої гінекологічний кабінет обладнаний вже спочатку. Вартість кольпоскопії в Клініці Медітон ви можете уточнити у прайс-листі, який розміщений у відповідному розділі, а також через онлайн-чати або, поставивши запитання консультантам по телефону. Вся інформація у відкритому доступі!

 

Після проведення дослідження пацієнт отримує результати, які оформлені у вигляді спеціального протоколу.

 

Після дослідження можуть спостерігатися деякі незначні виділення, які обумовлені впливом на внутрішні тканини забором аналізів і діагностичними пробами. Це можуть бути сукровичні, слизові або коричневі виділення, природа яких вважається абсолютно нормальною.

 

Пацієнткам клініки важливо розуміти, що загальну картину можна визначити тільки при комплексному дослідженні: проведення кольпоскопії, забір аналізів та ретельна діагностика. Рекомендуємо щороку проходити профілактичний гінекологічний огляд!

 

Скільки коштує кольпоскопія в Кривому Розі, проведення обстеженняСкільки коштує кольпоскопія в Кривому Розі, проведення обстеженняВідеокольпоскопія у Кривому Розі, бімануальне дослідження, гінекологічне УЗД, біопсія для гістологічного аналізу, лабораторні дослідження – експертне обстеження у гінеколога на Філатова. Запис по телефону або через Особистий кабінет онлайн!

 

Приділіть увагу:

Скільки коштує кольпоскопія, ціна

Лікування вагініту і вагінозу

Кіста яєчника: лікування в Кривому Розі

 

Поділитися