Лікування вагініту в Кривому РозіЛікування вагініту в Кривому Розі

Вагініти і вагінози займають одне з перших місць в загальній структурі гінекологічних захворювань. Це складні і досить серйозні завдяки подальшим ускладненням інфекційно-запальні захворювання, які можуть стати причиною різних післяпологових та післяабортних патологій – народження дітей з малою вагою, передчасні пологи, внутрішньоутробне інфікування плода.

 

Найпоширенішими патологіями з даного числа є бактеріальний вагіноз, кандидозний вульвіт, кандидозний вульвовагініт, який також носить загальноприйняту назву молочниця, і неспецифічний вагініт. Фахівці Клініки Медітон вже описували запальні захворювання статевих органів на нашому сайті, але сьогодні ми більш конкретно торкнемося наступних тем: лікування вагініту у Кривому Розі, лікування вагінозу на Філатова у відділенні гінекології!

 

Вагініт – запалення слизової оболонки піхви


Фахівці виділяють також вульвіт і вульвовагініт, запалення слизової піхви, запалення статевих губ і клітора відповідно. Дівчатам та жінкам важливо розуміти симптоми вагініту, причини розвитку гінекологічної патології, а також важливість звернення за допомогою своєчасно. Рекомендуємо вивчити опис запально-інфекційного захворювання жіночих статевих органів та уважно поставитися до рекомендацій лікарів!

 

Причини розвитку вагініту

 

Найбільш частими є наступні причини вагініту або кольпіту:
• Знижений імунітет, погана захисна функція організму;
Венеричні захворювання: мікоплазмоз, гонорея, хламідійна інфекція, трихомоніаз;
• Захворювання яєчників, гормональні розлади;
• Цукровий діабет, ожиріння, менопауза.

 

Крім того, причини вагініту – пошкодження слизової оболонки піхви під час проведення певних медичних процедур на непрофесійному рівні: спринцювання, штучний аборт, інші. Передумовами для вагініту та вульвовагініту можуть стати грубі статеві акти, порушення правил гігієни, алергічні реакції.

 

Симптоми вагініту, на які ознаки кольпіту звернути увагу


Вагініт: симптоми та причини кольпітуВагініт: симптоми та причини кольпіту

Перші показники вагініту – свербіж і легке печіння. Також присутні почервоніння і набряклість статевих органів, болі, які можуть посилюватися. Частий симптом вагініту – виділення з піхви.

 

Хронічний вагініт відрізняється тим, що свербіж і дискомфорт практично пропадають, але постійно присутні виділення з піхви. Крім того, хронічний вагініт лікувати набагато складніше, так як з дуже багатьох причин можливі рецидиви.

 

Діагностика вагініту в гінекології на Філатова

 

Яким чином проводиться діагностика вагініту?

 

• Найперше, це збір анамнезу. Під час бесіди з пацієнтом лікар з'ясовує можливі причини захворювання, ставить попередній діагноз, який необхідно підтвердити лабораторними дослідженнями;
• Проводиться гінекологічне обстеження, огляд;
• Наступний етап – мазок з піхви, аналізи крові і сечі.

 

За результатами лабораторних та інструментальних досліджень, гінеколог ставить діагноз, визначає причини вагініту, вагінозу або вульвовагініту, і приступає до розробки схеми терапії.

 

Лікування вагініту в Кривому Розі

 

Важливо припинити на момент лікування сексуальне життя, привести на обстеження в клініку статевого партнера. Залежно від стадії і перебігу вагініту, лікарі можуть призначити спринцювання антисептиками, загальнозміцнюючі засоби, мазі, антибіотики. Іноді, можливо і застосування гормональної терапії. Особливої уваги потребує лікування вагініту у вагітних.

 

Одночасно підбираються ліки для лікування запалення слизової оболонки піхви та дозування, препарати для зняття болю та набряклості, засоби впливу на збудник інфекції. Розробка плану лікування хронічного вагініту та гострих процесів індивідуальна. Це говорить про те, що лікування вагініту в домашніх умовах у цій ситуації просто неможливе, і якщо проблема має місце, потрібно негайно звернутися до лікаря!

 

Бактеріальний вагіноз або дисбактеріоз піхви


Чи можна вилікувати дисбактеріоз піхви?Чи можна вилікувати дисбактеріоз піхви?

Ще одна досить серйозна проблема, про яку багатьом дівчатам і жінкам не хотілося б говорити. Але знати про захворювання потрібно, адже рання діагностика та лікування вагінозу дають куди більш показовий результат!

 

Гарднерельоз або бактеріальний вагіноз дуже поширений. Причини його виникнення досить складно пояснити, так як мова йде про мікрофлору піхви і процеси, що незрозумілі простим людям. Але якщо говорити простіше, то можна вказати на наступні причини – зміна кількісного співвідношення лактобацил, які виконують захисну функцію, і умовно-патогенних організмів, що викликають це захворювання. Якщо ще простіше, то при бактеріальному вагінозі лактобацил стає менше, а збудників захворювання більше. Виникає бактеріальний вагіноз, який також називається дисбактеріозом піхви.

 

Симптоми бактеріального вагінозу


• Виділення з піхви;
• Вкрай неприємний запах тухлої риби;

• Можливі почервоніння, набряклість, свербіж!

 

Дані ознаки можуть не стосуватися дисбактеріозу, а сигналізувати про іншу гінекологічну проблему, оскільки схожі з симптомами відразу кількох інфекційних та запальних жіночих захворювань. Саме тому важливо при перших змінах нормального стану звернутися до гінеколога чи гінеколога-ендокринолога для визначення патологічного процесу, підтвердження діагнозу та призначень!

 

Діагностика бактеріального вагінозу


Діагностика захворювання проводиться тільки в клінічних умовах. Хвороба виявляється після взяття мазка і проведення характерних аналізів, під час яких встановлюється кількість Gardnerella vaginalis. Гінеколог, вивчивши анамнез та скарги, проводить фізикальний огляд, призначає відповідно до результату первинного обстеження лабораторні аналізи, апаратну діагностику. Це важливо для підвищення результативності терапії!

 

Лікування бактеріального вагінозу в Кривому Розі


Оптимальне рішення в разі виникнення раніше описаної симптоматики – відвідування лікаря. Точна постановка діагнозу бактеріального вагінозу дасть вам можливість пройти ефективне лікування і позбутися проблеми досить швидко. У переважній кількості випадків призначається системне лікування, яке знижує можливість виникнення ускладнень. В рецепті лікаря може бути Кліндаміцин, Метронідазол та інші препарати. Приймати їх самостійно не рекомендується, адже важливий не лише препарат, а й загальна схема лікування, дозування.

 

На додаток до стандартних препаратів, фахівець може рекомендувати симптоматичну терапію, лікування супутніх захворювань та патологічних процесів при їх виявленні, гінекологічні процедури. На прийомі наші лікарі розкажуть, чим відрізняється вагініт від вагінозу та інших запальних захворювань статевих органів, які аналізи необхідно здати на підтвердження діагнозу. Ви дізнаєтесь, як вилікувати бактеріальний вагіноз, хронічний вагініт та інші гінекологічні захворювання без наслідків. Обов'язково дотримуйтесь рекомендацій гінеколога. Не варто самостійно призначати препарати або шукати на форумах, як вилікувати баквагіноз в домашніх умовах, без відвідування клініки!

 

Лікування бактеріального вагінозу у Кривому РозіЛікування бактеріального вагінозу у Кривому РозіЛікування вагініту у Кривому Розі, лікування бактеріального вагінозу на Філатова, у відділенні гінекології Клініки Медітон. Комплексна діагностика кольпіту, лабораторні дослідження, УЗД, уретроцистоскопія, кольпоскопія, призначення апаратного лікування та процедур!

 

Зверніть увагу:

Діагностика інфекцій, що передаються статевим шляхом

Гінегологічне УЗД в Клініці Медітон

Консультація гінеколога: запис на прийом

Поділитися