Первинний прийом гастроентеролога

300.00

Повторний прийом лікаря

250.00

Складання курсу лікування

250.00

Корекція лікування

150.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення гастроентерологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення гастроентерологіїЗапис до лікаря онлайнЯк боротися з авітамінозом: лікування

Як позбутися Helicobacter pylori

Експертне лікування виразки шлунку

Кишкові інфекції: аналізи, діагностика

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– люди з інвалідністю 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація гастроентеролога: ціни у Кривому Розі

 

Відділення гастроентерології у Кривому Розі: прийом гастроентеролога, ціна консультації гастроентеролога-інфекціоніста, вартість діагностики захворювань ШКТ, аналізи на інфекції у Клініці Медітон!

 

Запис на прийом гастроентеролога актуальний для пацієнтів, які відчули біль у животі та правому підребер'ї, печію, здуття живота, бурчання кишечника, часто спостерігають пронос чи запори, напади нудоти. Якщо ці симптоми посилюються, ви відчуваєте слабкість, виявили шкірні висипання на тлі болю в животі, а також піднімається температура тіла, важливо в найкоротші терміни відвідати лікаря. Консультація інфекціоніста необхідна пацієнтам із симптомами кишкових інфекцій, герпевірусної інфекції, при підозрі на бореліоз. У медичному центрі на Філатова гастроентеролог-інфекціоніст проведе огляд та збір скарг для з'ясування первинного діагнозу, а також призначить обстеження органів шлунково-кишкового тракту для його підтвердження. Це біохімія крові, загальний аналіз сечі, тест на глюкозу, АЛТ та АСТ, загальний білок та креатинін, а також повний аналіз на печінковий профіль, тести на холестерин, аналізи на гепатити. Призначається УЗД органів черевної порожнини, а за необхідності, видається направлення на КТ та МРТ, ендоскопію. Лабораторні та інструментальні дослідження необхідні для визначення захворювання, його підтвердження та подальшого призначення лікування патології ШКТ – гастриту, виразки шлунку, панкреатиту, або усунення інфекції.

 

Гастроентеролог на Філатова у Кривому Розі, ціна на первинний прийом інфекціоніста та інших фахівців, вартість лабораторних аналізів на Філатова та Поштовому – всі ціни на обстеження органів травлення у прайс-листі. Запитання можна поставити онлайн або по телефону!

Поділитися