Первинний прийом гастроентеролога

250.00

Повторний прийом лікаря

200.00

Складання курсу лікування

200.00

Корекція лікування

100.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення гастроентерологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення гастроентерологіїЯк боротися з авітамінозом: лікування

Як позбутися Helicobacter pylori

Експертне лікування виразки шлунку

Кишкові інфекції: аналізи, діагностика

 

ТОВ «КЛІНІКА МЕДІТОН» надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
- інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери

20% - первинний консультативний прийом
10% - на всі види лабораторних досліджень

 

Консультація гастроентеролога: ціни у Кривому Розі

 

Відділення гастроентерології у Кривому Розі: прийом гастроентеролога, ціна консультації гастроентеролога-інфекціоніста, вартість діагностики захворювань ШКТ, аналізи на інфекції у Клініці Медітон!

 

Запис на прийом гастроентеролога актуальний для пацієнтів, які відчули біль у животі та правому підребер'ї, печію, здуття живота, бурчання кишечника, часто спостерігають пронос чи запори, напади нудоти. Консультація інфекціоніста необхідна пацієнтам із симптомами кишкових інфекцій, герпевірусної інфекції, при підозрі на бореліоз. У медичному центрі гастроентеролог-інфекціоніст проведе огляд, призначить аналізи в лабораторії, ультразвукову діагностику внутрішніх органів для визначення захворювання, його підтвердження та подальшого призначення лікування патологій ШКТ або усунення інфекцій.

 

Гастроентеролог на Філатова у Кривому Розі, прийом інфекціоніста та інших фахівців, лабораторна та інструментальна діагностика. Всі ціни наведені в прайс-листі, запитання можна поставити онлайн або по телефону!

Поділитися