Первинний прийом гастроентеролога

250.00

Повторний прийом лікаря

200.00

Складання курсу лікування

200.00

Корекція лікування

100.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення гастроентерологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення гастроентерологіїЗапис до лікаря онлайнЯк боротися з авітамінозом: лікування

Як позбутися Helicobacter pylori

Експертне лікування виразки шлунку

Кишкові інфекції: аналізи, діагностика

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Консультація гастроентеролога: ціни у Кривому Розі

 

Відділення гастроентерології у Кривому Розі: прийом гастроентеролога, ціна консультації гастроентеролога-інфекціоніста, вартість діагностики захворювань ШКТ, аналізи на інфекції у Клініці Медітон!

 

Запис на прийом гастроентеролога актуальний для пацієнтів, які відчули біль у животі та правому підребер'ї, печію, здуття живота, бурчання кишечника, часто спостерігають пронос чи запори, напади нудоти. Консультація інфекціоніста необхідна пацієнтам із симптомами кишкових інфекцій, герпевірусної інфекції, при підозрі на бореліоз. У медичному центрі гастроентеролог-інфекціоніст проведе огляд, призначить аналізи в лабораторії, ультразвукову діагностику внутрішніх органів для визначення захворювання, його підтвердження та подальшого призначення лікування патологій ШКТ або усунення інфекцій.

 

Гастроентеролог на Філатова у Кривому Розі, прийом інфекціоніста та інших фахівців, лабораторна та інструментальна діагностика. Всі ціни наведені в прайс-листі, запитання можна поставити онлайн або по телефону!

Поділитися