Як вилікувати рубці і розтяжки

 

Ефективне лікування розтяжокЕфективне лікування розтяжок

Для лікування рубців і розтяжок застосовуються найсучасніші та ефективні методи. Лікування починається з консультації дермато-косметолога або хірурга, які оцінюють ступінь складності проблеми і підбирають найбільш ефективний метод корекції. Пропонуємо професійне лікування рубців і розтяжок в Кривому Розі!

 

Комплекс заходів для лікування рубців і розтяжок спрямований на:
• полірування поверхні тканини (вирівнювання рельєфу, що дозволяє прибрати рубці);
• стимулювання вироблення еластину і колагену;
• підвищення рівня тонусу тканин для відтворення здорового шкірного покриву.

 

Методи лікування рубців і розтяжок

 

Фахівцями використовуються різні методи лікування рубців і розтяжок, включаючи такі процедури:

1. Пілінг. Дія пілінгу основана на нанесенні на рубці і розтяжки кислот. Під впливом складу, відмерлі клітини видаляються і починається утворення нових клітин і волокон колагену, що дозволяє швидко прибрати шрами. Крім того, відбувається поліпшення живлення тканин і кровопостачання шкіри.

2. Мезотерапія. Дана процедура є методом апаратної косметології. Вона дозволяє підвести лікувальний препарат безпосередньо до проблемної зони і ввести його на глибину 2-3 мм в пошкоджену тканину. Під впливом лікування активізується міжклітинний обмін в тканинах.

3. Мезороллер. Лікування розтяжок і рубців в даному випадку виконується медичним апаратом, що складається з циліндричної головки з найтоншими голками. За допомогою голок в шкірі створюють мікроканали, в результаті чого відбувається стимуляція синтезу колагену, поліпшення мікроциркуляції і вирівнювання рельєфу тканин.

4. РФ-терапія (радіохвильовий метод). Один з найбільш ефективних способів позбутися від рубців і розтяжок. В його основі лежить активізація біологічних процесів. Радіохвилі надають термічний вплив на тканини і запускають процеси ремоделювання колагену.

Кращі способи прибрати розтяжки і рубціКращі способи прибрати розтяжки і рубці5. Алмазне шліфування (мікродермабразія). Дана процедура шкірної пластики здійснюється за допомогою вакуумного апарату з насадками, покритими дрібним алмазним пилом. Обертаючись, насадки очищають верхні шари шкіри, а вакуум допомагає видалити відмерлі тканини і алмазний пил.

6. Серединні пілінги. Ця процедура також дає чудовий результат. Спеціальний склад пілінгу впливає на епідермальний шар тканин. Завдяки такому методу лікувальної косметології відбувається руйнування клітин поверхні шкіри, що призводить до стимуляції утворення нових здорових тканин. Крім того, в глибоких шарах епідермісу прискорюються процеси росту нових капілярів, активно синтезується колаген, еластин і гіалуронова кислота.

7. Лазерне лікування рубців. Видалення рубців і розтяжок лазером проводиться абсолютно безболісно. Крім того, операція такого типу безкровна і, що найголовніше, після неї не залишається ніяких слідів на шкірі. Фахівці, які активно використовують лікування розтяжок лазером, відзначають, що такий спосіб впливу значно прискорює процес подальшого загоєння ран і повністю виключає появу різних післяопераційних ускладнень.

 

Що пропонує Клініка Медітон

 

В універсальній дерматологічній Клініці Медітон використовується сучасне обладнання і новітні методики, що дозволяють проводити найбільш ефективні курси корекції рубців і розтяжок . Обстеження, діагностику та процедури виконують досвідчені висококваліфіковані спеціалісти, які знають, як прибрати розтяжки, і допомагають боротися з безліччю інших проблем. Звертаючись до фахівців, ви зможете вирішити проблему рубців і шрамів досить швидко, повернувши шкірі здоровий і привабливий вигляд.

 

Лікування шрамів, розтяжок і рубців в Кривому РозіЛікування шрамів, розтяжок і рубців в Кривому РозіЗапис на прийом по телефону (098) 530-60-40 або через реєстратуру медцентру!

 

Зверніть увагу:

Лікування захворювань шкіри

Видалення судин лазером

Лікування вугрової хвороби

Поділитися