Первинний прийом ендокринолога

250.00

Повторний прийом ендокринолога

200.00

Призначення курсу лікування

200.00

Корекція лікування

150.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення ендокринологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення ендокринологіїЗапис до лікаря онлайнОжиріння: діагностика та лікування

Синдром хронічної втоми

Дослідження гормонального статусу

Лабораторний комплекс: аналізи

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Прийом ендокринолога: ціна в Кривому Розі, консультація та призначення

 

Як проходить консультація ендокринолога, ціна первинного прийому і призначення лікування, скільки коштує прийом ендокринолога для корекції лікування і як записатися до лікаря, детально описано на сайті медцентру, в тому числі і на даній сторінці, де розміщений прайс-лист Клініки Медітон. Пропонуємо звернутися по телефону або через месенджери, якщо залишилися питання!

 

Важливо звернути увагу на власне самопочуття і обов'язково оформити запис до ендокринолога в наступних випадках: поганий сон, неможливість виспатися, слабкість організму, швидка стомлюваність. Якщо ви не можете сконцентрувати увагу, відчуваєте збої серцевого ритму, тремор і оніміння кінцівок, коли відчуваєте підвищений апетит, швидко набираєте вагу або худнете, помітили сухість шкіри і спостерігаєте висипання на тілі!

 

Консультація ендокринолога – це комплекс заходів, який включає збір скарг, вивчення історії хвороби, а також призначення ряду досліджень для отримання достовірної картини, в тому числі і аналізи на гормони, УЗД щитовидної залози. Важливо точно визначити захворювання, щоб підвищити ефективність лікування гормонального збою або придбаних патологій, симптоми яких відчуваєте. У складних випадках, можливий прийом ендокринолога і гінеколога, ціна буде вказана консультантами по телефону при зверненні!

Поділитися