Первинний прийом ендокринолога

220.00

Повторний прийом ендокринолога

180.00

Призначення курсу лікування

180.00

Корекція лікування

120.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення ендокринологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення ендокринологіїОжиріння: діагностика та лікування

Синдром хронічної втоми

Дослідження гормонального статусу

Лабораторний комплекс: аналізи

 

ТОВ «КЛІНІКА МЕДІТОН» надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
- інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери

20% - первинний консультативний прийом
10% - на всі види лабораторних досліджень

 

Прийом ендокринолога: ціна в Кривому Розі, консультація та призначення

 

Як проходить консультація ендокринолога, ціна первинного прийому і призначення лікування, скільки коштує прийом ендокринолога для корекції лікування і як записатися до лікаря, детально описано на сайті медцентру, в тому числі і на даній сторінці, де розміщений прайс-лист Клініки Медітон. Пропонуємо звернутися по телефону або через месенджери, якщо залишилися питання!

 

Важливо звернути увагу на власне самопочуття і обов'язково оформити запис до ендокринолога в наступних випадках: поганий сон, неможливість виспатися, слабкість організму, швидка стомлюваність. Якщо ви не можете сконцентрувати увагу, відчуваєте збої серцевого ритму, тремор і оніміння кінцівок, коли відчуваєте підвищений апетит, швидко набираєте вагу або худнете, помітили сухість шкіри і спостерігаєте висипання на тілі!

 

Консультація ендокринолога – це комплекс заходів, який включає збір скарг, вивчення історії хвороби, а також призначення ряду досліджень для отримання достовірної картини, в тому числі і аналізи на гормони, УЗД щитовидної залози. Важливо точно визначити захворювання, щоб підвищити ефективність лікування гормонального збою або придбаних патологій, симптоми яких відчуваєте. У складних випадках, можливий прийом ендокринолога і гінеколога, ціна буде вказана консультантами по телефону при зверненні!

Поділитися