Лікування уретриту в Кривому РозіЛікування уретриту в Кривому РозіУретрит є одним з найбільш поширених запальних захворювань сечостатевої системи чоловіків і жінок, і зачіпає безпосередньо сечовипускальний канал. У зв'язку з особливостями анатомічної будови, уретрит у чоловіків зустрічається набагато частіше, і може протікати більш важко. Запалення уретри в запущеній формі здатне погіршити потенцію і привести до інших серйозних наслідків.

 

Класифікація уретриту і причини

 

Лікарі визначає відразу кілька форм запального захворювання, і в різних джерелах можна зустріти такі приклади: гонококовий і негонококовий уретрит, специфічний або неспецифічний уретрит, а також інфекційний і неінфекційний уретрит. Пояснити все можна дещо простіше!

 

• Специфічний уретрит – запальне захворювання, яке виявляється при ураженні сечостатевої системи інфекціями ЗПСШ. Тобто, у пацієнта діагностується інфекційний уретрит, викликаний трихомонадами, вірусом герпесу, гонококами, і трохи рідше хламідіями або мікоплазмою. Якщо запальний процес викликаний безпосередньо гонококами – це гонококовий уретрит;
• Неспецифічний уретрит – процес запалення викликаний умовно-патогенною флорою, коли розвиток захворювання відбувається на тлі ураження грибками, кишковою паличкою, стафілококами та іншими мікроорганізмами. Неспецифічними вважаються алергічний уретрит, що розвивається через відповідь організму на певні зовнішні подразники, травматичний уретрит – удари та інші травми, похибки в операційних втручаннях або під час лікувальних маніпуляцій і процедур!

 

Також діагностується первинний уретрит – самостійна хвороба, і вторинний уретрит – захворювання, яке розвивається на тлі інших запальних процесів, якщо інфікування відбувається від передміхурової залози або сечового міхура!

 

Причини виникнення неінфекційної форми, фактори розвитку запалення і подразнення сечівника:

• Наявність каменів у нирках, які при виході з потоком сечі здатні пошкоджувати слизові;
• Травми уретри після процедур і проведення ендоскопічних досліджень, частіше зустрічається у жінок;
• Виявлення пухлин всередині сечівника;
• Різні алергічні захворювання і гормональні порушення;
Наявність простатиту, новоутворення в уретрі;
• Застій крові в венах таза!

 

При виникненні неінфекційної форми, якщо відсутнє лікування уретриту, хвороба прогресує, в процесі чого, приєднується інфекція. В окремих випадках захворювання може перейти в затяжну форму – хронічний уретрит. Неправильне лікування або ігнорування проблеми можуть привести до серйозних ускладнень, в результаті чого у чоловіків може розвиватися статеве безсилля.

 

Симптоми уретриту

 

Залежно від ступеня тяжкості і причини виникнення захворювання, уретрит має різні симптоми. До числа основних відносяться:
• Сильний свербіж і печіння, біль при сечовипусканні (це найбільш поширені симптоми уретриту);
• Добре помітні гнійні виділення з сечовипускального каналу;
• Присутність в сечі гнійних ниток;
• Часті і сильні позиви до сечовипускання, що супроводжуються болями (розвивається цистит);
• Запалення і злипання країв зовнішнього отвору уретри, почервоніння і місцева температура!

 

Діагностика уретриту в Кривому Розі: уретроскопія

 

Одним з методів діагностики та лікування уретриту є уретроскопія. В ході даної процедури уретроскоп поміщається в уретру для візуальної оцінки стану тканин, вивчення всього сечівника. Раніше лікарі застосовували стандартний жорсткий цистоскоп для проведення діагностики. Але таке обладнання не є зручним, дещо знижує інформативність і призводить до дискомфортних відчуттів пацієнта під час огляду сечівника і сечового міхура. Тому сьогодні ми використовуємо сучасний гнучкий уретроцистоскоп для точної діагностики.

 

Обстеження в Клініці Медітон дозволяє встановити безпосередньо захворювання і його причини. Дерматовенеролог призначає аналізи на ЗПСШ, стандартні мазки, аналіз крові і сечі, в певних випадках, УЗД і трансректальне УЗД. Обов'язково проводиться уретроскопія, завдяки якій можна візуалізувати і вивести на екран за допомогою невеликої камери і гнучкої трубки зображення обстежуваної зони. Це необхідно, щоб не пропустити цілий список серйозних проблем, зокрема:
• Наявність пухлин в каналах, новоутворення, виразки і ерозії;
• Інфекційні ураження сечостатевих шляхів;
• Герпес уретри, кандидоз та інші гінекологічні захворювання у жінок;
• Закупорку залоз сечівника!

 

Лікування уретриту в Кривому Розі: прийом дерматовенеролога

 

У Клініці Медітон лікарі проводять повне обстеження сечостатевої системи, для чого використовується лабораторія, інструментальні дослідження. Кінцевим результатом проходження уретроскопії в Кривому Розі, а також інших базових тестів і діагностичних процедур, є отримання вичерпної інформації про стан здоров'я пацієнта, а також проведення відповідного лікування.

 

Уретроскопія в Кривому Розі, діагностика та лікуванняУретроскопія в Кривому Розі, діагностика та лікуванняПри виявленні уретриту, пацієнту призначається лікування, в основі якого лежить антибактеріальна терапія. Препарат підбирається відповідно до типу збудника. Потрібно бути готовим і до комплексного, більш широкого лікування, якщо в поєднанні з уретритом виявлено кілька ЗПСШ, цистит, інші запальні процеси або придбані ускладнення. Для запису на прийом дерматовенеролога, проходження уретроскопії та лабораторних досліджень, записуйте через реєстратуру або онлайн, по телефону!

 

Зверніть увагу:

Спермограма в Клініці Медітон

Лікування циститу, простатиту та аденоми

Урологічні захворювання: словник

 

Поділитися