Яким способом видалити родимки і папіломи?Яким способом видалити родимки і папіломи?

Шкірні новоутворення можуть бути не тільки естетичним дефектом, а також представляти справжню загрозу для здоров'я людини. Тому перш ніж спішити з візитом до найближчого салону для видалення бородавок, родимок і папілом, необхідно пройти діагностику новоутворень у фахівця. І, якщо після проведення біопсії родимки, це новоутворення виявиться злоякісним (наприклад, меланома, плоскоклітинний рак шкіри, базаліома), то необхідним буде лікування, або видалення у лікаря-онколога.

 

Онколог попередньо проведе всі необхідні аналізи (гістологічний аналіз, повторну біопсію), і потім дасть висновок про можливість видалення новоутворення. Важливо розуміти, що вартість видалення родимок буде коливатися в залежності від ступеню розвитку захворювання.

 

Показання до видалення новоутворень

 

Показання для таких операцій можуть бути двох типів:

1. Медичний:
• Родимки і новоутворення, що знаходяться в місцях, де вони легко можуть травмуватися. Це може бути зона гоління, а також місця зіткнення з одягом. Іноді має сенс видалити новоутворення з профілактичною метою. Якщо вони розташовані в області долонь або ступень. В цьому випадку, видалення буде профілактикою розвитку меланоми;
• Вірусні захворювання шкіри – бородавки, загострені кондиломи, контагіозний молюск. Якщо захворювання не піддається самолікуванню, то видалення після дослідження новоутворень є основним методом лікування.

 

2. Косметичний. Видалення новоутворень (небезпечних родимок, видалення папілом) з естетичних міркувань. В цьому випадку ціна видалення родимок абсолютно невисока.

 

Методи видалення родимок

 

Існує кілька основних методів вирішення подібних проблем:
• Хірургічне висічення новоутворення з подальшим накладенням хірургічного шва;
• Термокоагуляція – вплив на шкіру розпеченою металевою петлею з метою випалювання тканини;
• Діатермокоагуляція – розрізання тканин за допомогою електричного високочастотного струму;
• Лазерна хірургія – вплив на уражену ділянку шкіри і видалення родимок лазером;
• Кріодеструкція новоутворень – метод локального впливу низьких температур на патологічно змінені тканини;
• Радіохвильова хірургія родимок – атравматичний метод за допомогою високочастотних хвиль.

 

З використанням даних методик і технологій можна видалити бородавку, папілому, родимку!

 

Видалення папілом у Кривому Розі: відео Клініки Медітон

 

 

Видалення папілом радіохвилею


Найбільш швидкий, ефективний та безпечний спосіб видалення папілом – радіохвиля. Вище, у представленому відео, ви можете ознайомитися з процесом радіохвильової хірургії або радіохвильової коагуляції папілом пахв, а також коментарями лікаря, що проводить процедуру!


Видалення новоутворень високочастотними хвилями відрізняється від інших способів практичним виключенням відчуття болю. Насправді, є почуття легкого поколювання, припікання, що можна без проблем терпіти навіть за відсутності анестезії. У разі видалення великих папілом та новоутворень шкіри іншого характеру, проводиться радіохвильова коагуляція з анестезією!


• Процедура не потребує госпіталізації та тривалої реабілітації, загоєння відбувається за 2-5 днів;
• Корочки відпадають, і на шкірі не залишається шрамів і плям, відсутні виражені ушкодження, як при висіченні новоутворень скальпелем;
• Виключається ризик запалення або нагноєння;
• Операція без крові, з місцевою точковою дезінфекцією;
• Є можливість одночасного забору матеріалу для гістологічного аналізу!

 

Переваги видалення бородавок радіохвильовим методом


Особливості коагуляції бородавок практично аналогічні. Після застосування радіохвиль виключено ризик запалення тканин, оскільки в момент проведення операції відбувається знезараження. Вплив тільки на тіло новоутворення, а не здорові тканини. Залежно від глибини та площі висічення, а також подальшої обробки, терміни загоєння можуть бути в межах 2-7 днів. Після відшарування кірочок рубці або шрами відсутні!

 

За допомогою методу радіохвильової коагуляції новоутворень можна проводити операції у важкодоступних місцях: видалення папілом на повіках та вухах, у ротовій порожнині, видалення бородавки між пальцями, під волоссям. Ціна видалення папілом та бородавок у клініці залишається доступною, незалежно від складності!


Видалення новоутворень вимагає консультації лікаряВидалення новоутворень вимагає консультації лікаря

Лікарі нашого медичного центру, які активно використовують радіохвильову хірургію при проведенні операцій, відзначають, що даний метод впливу значно прискорює процес подальшого загоєння післяопераційних ран і повністю виключає появу таких післяопераційних симптомів як біль, розвиток інфекції або набряк тканин. Видалення папілом: Кривий Ріг, Клініка Медітон. Допоможемо позбутися бородавок, родимок, кондлилом!

 

Зверніть увагу:

Цифрова дерматоскопія

Діагностика та лікування пухлинних захворювань шкіри

Рання діагностика родимок

Поділитися