Видалення новоутворень

 

Яким способом видалити родимки і папіломи?Яким способом видалити родимки і папіломи?

Шкірні новоутворення можуть бути не тільки естетичним дефектом, а також представляти справжню загрозу для здоров'я людини. Тому перш ніж спішити з візитом до найближчого салону для видалення бородавок, родимок і папілом, необхідно пройти діагностику новоутворень у фахівця. І, якщо після проведення біопсії родимки, це новоутворення виявиться злоякісним (наприклад, меланома, плоскоклітинний рак шкіри, базаліома), то необхідним буде лікування, або видалення у лікаря-онколога.

 

Онколог попередньо проведе всі необхідні аналізи (гістологічний аналіз, повторну біопсію), і потім дасть висновок про можливість видалення новоутворення. Важливо розуміти, що вартість видалення родимок буде коливатися в залежності від ступеню розвитку захворювання.

 
Показання до видалення новоутворень

 

Показання для таких операцій можуть бути двох типів:

1. Медичний:
• Родимки і новоутворення, що знаходяться в місцях, де вони легко можуть травмуватися. Це може бути зона гоління, а також місця зіткнення з одягом. Іноді має сенс видалити новоутворення з профілактичною метою. Якщо вони розташовані в області долонь або ступень. В цьому випадку, видалення буде профілактикою розвитку меланоми;
• Вірусні захворювання шкіри – бородавки, загострені кондиломи, контагіозний молюск. Якщо захворювання не піддається самолікуванню, то видалення після дослідження новоутворень є основним методом лікування.

 

2. Косметичний. Видалення новоутворень (небезпечних родимок, видалення папілом) з естетичних міркувань. В цьому випадку ціна видалення родимок абсолютно невисока.

 

Методи видалення родимок

 

Існує кілька основних методів вирішення подібних проблем:
• Хірургічне висічення новоутворення з подальшим накладенням хірургічного шва;
• Термокоагуляція – вплив на шкіру розпеченою металевою петлею з метою випалювання тканини;
• Діатермокоагуляція – розрізання тканин за допомогою електричного високочастотного струму;
• Лазерна хірургія – вплив на уражену ділянку шкіри і видалення родимок лазером;
• Кріодеструкція – метод локального впливу низьких температур на патологічно змінені тканини;
• Радіохвильова хірургія – атравматичний метод за допомогою високочастотних хвиль.

 

З використання даних методик і технологій, можна видалити бородавку, папілому, родимку!

 

Видалення папілом у Кривому Розі: відео Клініки Медітон

 

 

Переваги радіохвильової хірургії

 

Видалення новоутворень за допомогою високочастотних хвиль відрізняється від інших способів тим, що пацієнт не відчуває ніякого болю. Крім того, операція такого типу – безкровна і, що найголовніше, після процедури не залишається ніяких слідів на шкірі.

 

Після застосування радіохвиль виключений ризик запалення тканин, оскільки від високої потужності впливу гинуть будь-які бактерії, що особливо важливо під час видалення бородавок радіохірургічним методом, а ось здорові ділянки тканини не можуть отримати опік. Також, в майбутньому на тканинах не залишається слідів або рубців після такої операції.

 

За допомогою впливу радіохвилями, можна проводити операцію в будь-яких, в тому числі, навіть найбільш важкодоступних місцях (повіки, ротова порожнина). При цьому ціна видалення папілом в клініці залишається доступною.

 

Видалення новоутворень шкіри у Кривому Розі


Видалення новоутворень вимагає консультації лікаряВидалення новоутворень вимагає консультації лікаряФахівці центру Клініка Медітон активно використовують радіохвильову хірургію при проведенні операцій. Даний спосіб впливу значно прискорює процес подальшого загоєння післяопераційних ран і повністю виключає появу таких післяопераційних симптомів як біль, розвиток інфекції або набряк тканин після видалення папілом, родимок, бородавок.


Записатися на діагностику патологій шкіри та видалення родимок і папілом можна по телефону, або через реєстратуру Клініки Медітон на Філатова!

 

Зверніть увагу:

Цифрова дерматоскопія

Діагностика та лікування пухлинних захворювань шкіри

Рання діагностика родимок

Поділитися