Яким способом видалити родимки і папіломи?Яким способом видалити родимки і папіломи?

Шкірні новоутворення можуть бути не лише естетичним дефектом, а й представляти справжню загрозу. Тому перед записом на видалення новоутворень – для видалення бородавок, видалення родимок і папілом, важливо пройти діагностику, відвідати дерматолога або дерматоонколога для огляду. Візуальна оцінка та цифрова дерматоскопія допоможуть ідентифікувати проблему та знайти найкращий спосіб її вирішення.

 

Якщо під час огляду виявлено небезпечну родимку чи інші шкірні утворення, рекомендується біопсія та гістологічний аналіз біоматеріалу. Після отримання результатів фахівець видає висновок та рекомендації. Якщо діагностовано злоякісне утворення, наприклад, меланома, плоскоклітинний рак шкіри або базаліома, лікуванням займається лікар онколог, дерматоонколог. Цей фахівець керується результатами лабораторної діагностики та призначає додаткові тести для уточнення діагнозу. Можлива повторна біопсія та гістологія, після чого видається висновок про можливість видалення новоутворення, визначається методика – видалення азотом, лазером, коагуляція або хірургічне висічення, а також призначається симптоматичне лікування, профілактичні заходи, доглядові процедури.

 

Загальний курс лікування, кількість процедур, список аналізів та лабораторних тестів суто індивідуальні, і не можуть бути кокретизовані до відвідування кабінету лікаря, огляду та первинної консультації. Якщо вас цікавить вартість видалення родимок або безпосередньо прийому, ознайомитись з цінами можна у нашому прайс-листі!

 

Показання до видалення новоутворень

 

Показання для таких операцій можуть бути двох типів:

1. Медичні:
• Родимки і новоутворення, що знаходяться в місцях, де вони легко можуть травмуватися. Це може бути зона гоління, а також місця зіткнення з одягом. Іноді має сенс видалити новоутворення з профілактичною метою. Видалення родимок на долонях та кистях є профілактикою розвитку меланоми;
• Вірусні захворювання шкіри – бородавки, загострені кондиломи, контагіозний молюск. Якщо захворювання не піддається самолікуванню, то видалення після дослідження новоутворень є основним методом лікування.

 

2. Косметичний. Видалення небезпечних родимок та видалення папілом з естетичних міркувань. В цьому випадку ціна видалення родимок найбільш доступна.

 

Методи видалення родимок

 

Існує кілька основних методів вирішення подібних проблем:
• Хірургічне висічення новоутворення з подальшим накладенням хірургічного шва;
• Термокоагуляція – вплив на шкіру розпеченою металевою петлею з метою випалювання тканини;
• Діатермокоагуляція – розрізання тканин за допомогою електричного високочастотного струму;
• Лазерна хірургія – вплив на уражену ділянку шкіри і видалення родимок лазером;
• Кріодеструкція новоутворень – метод локального впливу низьких температур на патологічно змінені тканини;
• Радіохвильова хірургія родимок – атравматичний метод за допомогою високочастотних хвиль.

 

Видалення папілом у Кривому Розі: відео Клініки Медітон

 

 

Видалення папілом радіохвилею


Найбільш швидкий, ефективний та безпечний спосіб видалення папілом – радіохвиля. Вище, у представленому відео, ви можете ознайомитися з процесом радіохвильової хірургії або радіохвильової коагуляції папілом пахв, а також коментарями лікаря, що проводить процедуру!


Видалення новоутворень високочастотними хвилями відрізняється від інших способів практичним виключенням відчуття болю. Насправді, є почуття легкого поколювання, припікання, що можна без проблем терпіти навіть за відсутності анестезії. У разі видалення великих папілом та новоутворень шкіри іншого характеру, проводиться радіохвильова коагуляція з анестезією!


• Процедура не потребує госпіталізації та тривалої реабілітації, загоєння відбувається за 2-5 днів;
• Корочки відпадають, і на шкірі не залишається шрамів і плям, відсутні виражені ушкодження, як при висіченні новоутворень скальпелем;
• Виключається ризик запалення або нагноєння;
• Операція без крові, з місцевою точковою дезінфекцією;
• Є можливість одночасного забору матеріалу для гістологічного аналізу!

 

Переваги видалення бородавок радіохвильовим методом


Особливості коагуляції бородавок практично аналогічні. Після застосування радіохвиль виключено ризик запалення тканин, оскільки в момент проведення операції відбувається знезараження. Вплив тільки на тіло новоутворення, а не здорові тканини. Залежно від глибини та площі висічення, а також подальшої обробки, терміни загоєння можуть бути в межах 2-7 днів. Після відшарування кірочок рубці або шрами відсутні!

 

За допомогою методу радіохвильової коагуляції новоутворень можна проводити операції у важкодоступних місцях: видалення папілом на повіках та вухах, у ротовій порожнині, видалення бородавки між пальцями, під волоссям. Ціна видалення папілом та бородавок у клініці залишається доступною, незалежно від складності, як і ціна видалення родимки. Вартість залежить тільки від попередньої діагностики, типу утворення, області обробки, а також деяких інших характеристик. Усі цифри будуть озвучені пацієнту попередньо, під час первинного прийому та огляду!

 

Лікарі нашого медичного центру, які активно використовують радіохвильову хірургію при проведенні операцій, відзначають, що даний метод впливу значно прискорює процес подальшого загоєння післяопераційних ран і повністю виключає появу таких післяопераційних симптомів як біль, розвиток інфекції або набряк тканин. Але, незалежно від зазначених переваг, у разі ускладнених родимок або при необхідності глибокого висічення невуса, папіломи, бородавки, або кондиломи, мозолі та інших утворень шкіри, може бути запропоновано видалення азотом, хірургічне висічення, комплексна операція радіохвиля + кріодеструкція.

 

Видалення новоутворень на Поштовому та Філатова, Кривий РігВидалення новоутворень на Поштовому та Філатова, Кривий РігВидалення папілом у Кривому Розі, видалення родимок та кератом, кондилом та базаліоми. Консультація дерматоонколога, прийом дерматохірурга, повний діагностичний комплекс на Поштовому та Філатова, операції на місці в обладнаному стерильному кабінеті!

 

Зверніть увагу:

Цифрова дерматоскопія

Лікування пухлинних захворювань шкіри

Рання діагностика родимок

Поділитися