Дерматоскопія, Кривий РігДерматоскопія, Кривий Ріг

Цифрова дерматоскопія є найбільш сучасним і ефективним методом діагностики новоутворень шкіри. Даний метод дає можливість не упустити момент переродження родимки в злоякісну пухлину. Також, використання методу дерматоскопії необхідно для ранньої діагностики меланоми, що дозволяє своєчасно її видалити і попередити появу метастазів у регіональних лімфовузлах і внутрішніх органах. Дерматоскопія дозволяє диференціювати тип пухлини (доброякісні чи злоякісні новоутворення), а також обстежити інші захворювання шкіри і провести діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів. Запрошуємо на цифрову дерматоскопію у Кривому Розі. Обстеження ведеться у медичному центрі Клініка Медітон!

 

Апаратне дослідження шкіри – безболісний метод, що дає можливість розглянути і оцінити клітини, нерозрізнені іншими способами. Унікальність цифрової дерматоскопії в тому, що з її допомогою можна оцінити небезпеку родимки на ранніх стадіях її розвитку (тобто, відразу при появі). При цьому вартість дерматоскопії родимки або інших новоутворень не перевищує ціну на інші типи діагностичних обстежень.

 

Процедура схожа на УЗД: під час обстеження лікар наближає до родимки дерматоскоп, який, висвітлюючи новоутворення яскравим променем світла, дозволяє отримати багаторазово збільшену картинку. При цьому, новоутворення можна сфотографувати і розглянути картинку на моніторі (так звана фотодокументація новоутворень).

 

Під час процедури можна за лічені хвилини побачити всі зміни, що відбуваються в шкірному покриві, і скласти абсолютно точний діагноз.

 

Переваги дерматоскопії

 

Переваги методу дерматоскопіїПереваги методу дерматоскопіїЗастосування цифрової дерматоскопії дає можливість грамотно проаналізувати шкірні утворення і зробити висновок про їх природу. Тобто, дізнатися, це доброякісне або злоякісне новоутворення, а також прийняти найбільш точне і правильне рішення про подальшу тактику і метод лікування пацієнта. Фотодерматоскопія або епілюмінісцентна мікроскопія шкіри не має протипоказань.

 

Запрошуємо пройти огляд на новому обладнанні FotoFinder medicam 1000s для дерматоскопії: Кривий Ріг, пл. Визволення, пр. Поштовий, 52!

 

Показання до застосування дерматоскопії

 

До числа показань для застосування дерматоскопії, відносяться:
• Виявлення у пацієнта відрізняючогося за кольором вузлика або плями на шкірному покриві;
• Збільшення загальної кількості пігментних плям;
• Складання карти родимок;
• Зміна розмірів раніше існуючих родимок, а також їх ущільнення;
• Травмування родимки;
Рекомендація лікаря-дерматолога до видалення новоутворень;
• Поява свербіння або поколювання на шкірі в області родимки;
• Діагностика раку шкіри.

 

Дерматоскопія: показання та протипоказанняДерматоскопія: показання та протипоказання

При виявленні хоча б двох з перерахованих симптомів, фахівці медичного центру Клініка Медітон рекомендують негайно звертатися за консультацією лікаря-дерматолога і проведення своєчасної діагностики шкірних захворювань (дерматоскопії, гістологічних досліджень, тощо).

 

Запрошуємо на дерматоскопію у Кривому Розі. Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Дерматоскопія: ціна

Спеціалісти медичного центру

Ексцизійна та бритвена біопсія

Поділитися