Дерматоскопія, Кривий РігДерматоскопія, Кривий Ріг

Цифрова дерматоскопія – це діагностика новоутворень шкіри із застосуванням сучасного обладнання. Метод дає можливість не прогаяти момент, коли родимка перероджується в злоякісну пухлину. Результативна дерматоскопія для діагностики меланоми на ранніх стадіях. Апаратне обстеження шкіри дозволяє своєчасно розпочати лікування, виконати видалення меланоми та попередити метастази у регіональних лімфовузлах та внутрішніх органах. Цифрова дерматоскопія допомагає диференціювати тип пухлини – доброякісні або злоякісні новоутворення, а також дослідити захворювання шкіри іншого типу, провести діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів.

 

Апаратне дослідження шкіри – безболісний метод, що дає можливість лікарю розглянути і оцінити клітини, нерозрізнені іншими способами. Унікальність цифрової дерматоскопії – оцінка небезпеки родимки на ранніх стадіях її розвитку, відразу при появі. З урахуванням переваг дослідження, вартість дерматоскопії в Кривому Розі залишається доступною, і не перевищує ціни інших типів діагностичних обстежень.

 

Процедура схожа на УЗД: під час обстеження лікар наближає до родимки дерматоскоп, який, висвітлюючи новоутворення яскравим променем світла, дозволяє отримати багаторазово збільшену картинку. При цьому, новоутворення можна сфотографувати і розглянути картинку на моніторі – виконується фотодокументація новоутворень на шкірі пацієнта.

 

Під час обстеження дерматолог помічає зміни шкіри та родимок, нові утворення, їх зростання, динаміку розвитку, і завдяки цьому здатний одразу встановити діагноз!

 

Переваги дерматоскопії в Клініці Медітон

 

Застосування цифрової дерматоскопії дає можливість грамотно проаналізувати шкірні утворення і зробити висновок про їх природу. Тобто, дізнатися, це доброякісне або злоякісне новоутворення, а також прийняти найбільш точне і правильне рішення про подальшу тактику та методи лікування пацієнта. Фотодерматоскопія або епілюмінісцентна мікроскопія шкіри не має протипоказань.

 

• Проводиться дерматоскопія на Філатова та Поштовому, де у кабінеті кожного дерматолога є власне обладнання для дослідження шкіри;
• Метод безболісний та безпечний, безконтактний, не здатний створити дискомфортні умови;
• Виконується цифрова дерматоскопія без підготовки, можна обстежити родимку будь-якого розміру, незалежно від області розміщення;
• Рання діагностика небезпечних родимок, доброякісних та злоякісних утворень;
• Доступна ціна дерматоскопії у Кривому Розі, на Поштовому та Філатова!

 

Запрошуємо пройти огляд на новому обладнанні FotoFinder medicam 1000s для дерматоскопії: Кривий Ріг, пл. Визволення, пр. Поштовий, 52. На даний момент, ФотоФайндер Медікам повноцінно бере участь у клінічних дослідженнях – соціальний проект Skin Checker, щорічний безкоштовний огляд шкіри та родимок у Кривому Розі, у філіях Клініки Медітон!

 

Показання до застосування дерматоскопії

 

До числа показань для застосування дерматоскопії, відносяться:
• Виявлення у пацієнта відрізняючогося за кольором вузлика або плями на шкірному покриві;
• Збільшення загальної кількості пігментних плям;
• Складання карти родимок;
• Зміна розмірів раніше існуючих родимок, а також їх ущільнення;
• Травмування родимки;
Рекомендація лікаря-дерматолога до видалення новоутворень;
• Поява свербіння або поколювання на шкірі в області родимки;
• Діагностика раку шкіри.

 

При виявленні хоча б двох з перерахованих симптомів, фахівці медичного центру Клініка Медітон рекомендують негайно звернутися для консультації та своєчасного обстеження шкіри, діагностики дерматологічних захворювань, вивчення рівня небезпеки родимок!

 

Дерматоскопія на Визволення та Філатова, Кривий РігДерматоскопія на Визволення та Філатова, Кривий РігДерматоскопія у Кривому Розі, пл. Визволення та Філатова, зішкріби шкіри, аналізи та тести, біопсія та гістологія, комплексне обстеження. Консультація дерматолога, дерматоонколога, дерматохірурга та дерматовенеролога, лікування дерматологічних патологій будь-якого рівня складності та етапів розвитку!

 

Важливо знати:

Дерматоскопія, ціна в Кривому Розі

Спеціалісти медичного центру

Ексцизійна та бритвена біопсія

Поділитися