Що являє собою метод цифрової дерматоскопії

 

Дерматоскопія, Кривий РігДерматоскопія, Кривий Ріг

Цифрова дерматоскопія є найбільш сучасним і ефективним методом діагностики новоутворень шкіри. Даний метод дає можливість не упустити момент, коли невинна родимка здатна переродитися в злоякісну пухлину. Також, використання методу дерматоскопії необхідно для ранньої діагностики меланом, що дозволяє своєчасно її видалити і попередити появу метастазів у регіональних лімфовузлах і внутрішніх органах. Дерматоскопія дозволяє диференціювати тип пухлини (доброякісні чи злоякісні новоутворення), а також обстежити інші захворювання шкіри і провести діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів. Запрошуємо на цифрову дерматоскопію у Кривому Розі. Обстеження ведеться у медичному центрі Клініка Медітон!

 

Даний метод абсолютно безболісний і дає можливість розглянути і оцінити клітини, нерозрізнені іншими методами діагностики. Унікальність цифрової дерматоскопії в тому, що з її допомогою можна оцінити небезпеку родимки на ранніх стадіях її розвитку (тобто, відразу при появі). При цьому вартість дерматоскопії не перевищує ціну на інші типи діагностичних обстежень.

 

Процедура схожа на УЗД: під час обстеження лікар наближає до родимки дерматоскоп, який, висвітлюючи новоутворення яскравим променем світла, дозволяє отримати багаторазово збільшену картинку. При цьому, новоутворення можна сфотографувати і розглянути картинку на моніторі (так звана фотодокументація новоутворень).

 

Під час процедури можна за лічені хвилини побачити всі зміни, що відбуваються в шкірному покриві, і скласти абсолютно точний діагноз.

 

Переваги дерматоскопії

 

Переваги методу дерматоскопіїПереваги методу дерматоскопіїЗастосування цифрової дерматоскопії дає можливість грамотно проаналізувати шкірні утворення і зробити висновок про їх природу. Тобто, дізнатися, доброякісне або злоякісне дане новоутворення, а також прийняти найбільш точне і правильне рішення про подальшу тактику і метод лікування пацієнта. Дана процедура не має протипоказань.

 

Показання до застосування дерматоскопії

 

До числа показань для застосування дерматоскопії, відносяться:
• Виявлення у пацієнта відрізняючогося за кольором вузлика або плями на шкірному покриві;
• Збільшення загальної кількості пігментних плям;
• Складання карти родимок;
• Зміна розмірів раніше існуючих родимок, а також їх ущільнення;
• Травмування родимки;
Рекомендація лікаря-дерматолога до видалення новоутворень;
• Поява свербіння або поколювання на шкірі в області родимки;
• Діагностика раку шкіри.

 

Дерматоскопія: показання та протипоказанняДерматоскопія: показання та протипоказання

При виявленні хоча б двох з перерахованих симптомів, фахівці медичного центру Клініка Медітон рекомендують негайно звертатися за консультацією лікаря-дерматолога і проведення своєчасної діагностики шкірних захворювань (дерматоскопії, гістологічних досліджень, тощо).

 

Запрошуємо на дерматоскопію у Кривому Розі.

 

Запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Вартість: скільки коштує дерматоскопія

Спеціалісти медичного центру

Ексцизійна та бритвена біопсія

Поділитися