Лікування пухлин шкіри у Кривому РозіЛікування пухлин шкіри у Кривому Розі

Пухлина, новоутворення, неоплазма та бластома – це патологічне утворення, що самостійно розвивається в тканинах органів. Воно характеризується автономним зростанням клітин,  їх поліморфізмом – розмаїттям, і атипією. Це ж стосується злоякісних новоутворень, або доброякісних утворень шкіри, здатних перероджуватись – вони несуть загрозу життю. Для виключення ризиків слід проходити щорічний огляд у дерматолога, при підозрах – звернутися до дерматоонколога, а у разі виявлення небезпечних родимок чи утворень іншого типу, негайно розпочинати терапію або виконати видалення. Лікування злоякісних новоутворень шкіри на Поштовому та Філатова у Кривому Розі, лікування меланоми та базаліоми, видалення родимок та кератоми!

 

Властивості пухлин:

1. Незалежність від організму – автономність. Пухлини розвиваються в тому випадку, коли 1-2 клітини виходять з-під контролю імунної системи організму і починають прискорено розмножуватися. Такий процес називається пухлинною трансформацією;
2. Різноманітність. Пухлинні клітини можуть бути різні за своєю будовою. Також вони відмінні за зовнішнім виглядом від клітин органу, в якому з'явилася ця пухлина.


Важливо! У разі повільного розвитку пухлини, клітини стають схожими на здорові, і навіть здатні виконувати частину їх функцій.

 

Причини новоутворень

 

Виникнення та розвиток доброякісних та злоякісних пухлин шкіри може бути спровоковано низкою внутрішніх та зовнішніх причин.


Внутрішні причини:
• Спадкова схильність;
Ослаблення імунної системи.


Зовнішні причини:
• Частий травматизм тканин із наступним відновленням – удари, забиття, синці;
• Ультрафіолетове опромінення – сонячні опіки;
• Вплив шкідливих хімічних речовин на організм – хімікати, компоненти тютюнового диму;
• Тривалі запальні захворювання – виразка шлунка, інфекції.

 

Всі пухлини можна розділити на доброякісні та злоякісні – онкологічні. Серед найбільш частих доброякісних пухлин, такі:
Фіброма – доброякісне утворення у сполучній тканині організму;
• Ліпома – доброякісна пухлина в жировій тканині;
• Аденома – доброякісна пухлина в залозистій тканині;
• Міома – доброякісна пухлина в м'язовій тканині.

 

У тому випадку, якщо в розвиненій доброякісній пухлині є клітини різних тканин, то її назва буде мати приставку "фібро" і звучати так: фіброміома, фіброаденома, фіброліпома і т.д.

 

Відмінність доброякісних і онкологічних пухлин

 

Як відрізнити доброякісні та злоякісні новоутворенняЯк відрізнити доброякісні та злоякісні новоутворення1. Клітини доброякісної пухлини схожі з клітинами здорових тканин організму;
2. Клітини онкологічних пухлин дуже сильно відрізняються від здорових клітин за зовнішнім виглядом, будовою і функціями;
3. Клітини онкологічних пухлин завжди потворні і зовні різноманітні;
4. Клітини доброякісних новоутворень при розвитку і зростанні розсовують здорові тканини, а онкологічні клітини проростають в здорові;
5. Злоякісні клітини здатні розвивати метастази. Тобто, в процесі росту пухлини, її клітини здатні відриватися, потрапляти в рідини організму (лімфу і кров) і розноситися у інші тканини, де починають зростання та розвиток вторинні злоякісні пухлини;
6. Доброякісні пухлини проявляються локально, завдаючи хворому незручність. Вони здавлюють судини, розташовані поруч з органами. Онкологічні пухлини, в свою чергу, викликають отруєння (інтоксикацію) організму і його виснаження.

 

Зростання пухлини і супутній больовий синдром

 

Злоякісні пухлини нерідко викликають сильні болі, в результаті проростання в інші тканини і органи. Це один із, нехай і не самих ранніх, але сигналів для звернення за допомогою для початку лікування раку шкіри. Рекомендуємо прислухатися до змін власного стану та здоров'я, щоб не підвищувати ризики для життя. Проходьте щорічні обстеження у спеціалістів!

 

Види онкологічних пухлин

 

Всі онкологічні пухлини, в залежності від виду утвореної тканини, діляться на кілька груп:
• Рак – онкологічна пухлина епітеліальної тканини;
• Лейкоз – пухлина з кровотворної тканини, що розвивається в кровоносній системі;
• Саркома – онкологічна пухлина сполучної тканини (жирової).

 

Клінічна класифікація злоякісних новоутворень

 

Злоякісні пухлини класифікуються за розміром, наявністю метастазів і стадіями проростання в інші тканини. Виділяють 4 стадії розвитку злоякісної пухлини:
1-я стадія: пухлина невеликих розмірів. При цьому новоутворення поширюється на певну ділянку, не проростаючи крізь стінку органа і не пускаючи метастазів;
2-а стадія: більша пухлина, яка не поширюється за межі ураженого органу. Може мати поодинокі метастази в прилеглі лімфатичні вузли;
3-я стадія: велике новоутворення, проросле в стінку органа. Або дрібна пухлина з численними метастазами в прилеглі лімфатичні вузли;
4-я стадія: велика, проросла в навколишні тканини пухлина. Або новоутворення будь-якого розміру, але маюча віддалені метастази.

 

Лікування доброякісних і злоякісних новоутворень у Кривому Розі

 

Сучасна медицина досить успішно бореться з онкологічними захворюваннями шкіри на ранніх стадіях. Залежно від розвитку цілком можливо повне виліковування злоякісної пухлини у пацієнта. Однак при подібних захворюваннях вирішальну роль відіграє не лише своєчасна медична діагностика пухлин, а й більше – увага людини до власного здоров'я та негайне звернення за допомогою у разі появи скарг. Чим вище стадія раку шкіри, тим менше шансів на повне лікування пацієнта. Саме тому при виявленні підозр на пухлину, необхідно якомога раніше записатися на прийом дерматоонколога. А краще – проходити профілактичне обстеження у дерматолога щорічно, для чого ми організували соціальний проект SkinChecker.

 

У Клініці Медітон використовують передові технології і якісне обладнання для діагностики та лікування пухлинних захворювань шкіри та її придатків – волосся, нігтів, сальних і потових залоз. Практикуючі фахівці застосовують різні методи медичних досліджень і аналізів, в тому числі дерматоскопію, радіохвильову біопсію з подальшим гістологічним дослідженням зразка тканини, фотодинамічну діагностику і терапію. Завдяки професійному підходу та новітньому обладнанню, лікарі отримують максимально точні дані про стан шкіри пацієнта, тип пухлини і стадії розвитку захворювання. Фахівці мають можливість провести всі необхідні аналізи і дослідження, а також інші види діагностики, які є необхідною умовою для встановлення виду захворювання та розробки схеми терапії. Час, професіоналізм і суворе дотримання рекомендацій – найважливіші аспекти лікування раку шкіри.

 

Проводимо лікування меланоми на Поштовому та Філатова, видалення базаліоми, видалення небезпечних родимок з гістологічним аналізом біоматеріалу. Виконується попередня біопсія злоякісних новоутворень шкіри, лікування після підтвердження діагнозу. Дослідження шкіри та лабораторні аналізи обов'язкові і у разі підозрілих доброякісних утворень на поверхні шкіри!

 

Лікування злоякісних новоутворень шкіри Кривому РозіЛікування злоякісних новоутворень шкіри Кривому РозіЛікування доброякісних пухлин шкіри на Поштовому та Філатова, лікування злоякісних новоутворень шкіри у дерматологічному центрі Клініка Медітон. Комплексне обстеження, прийом дерматолога, консультація дерматоонколога, операції проводить дерматохірург!

 

Додаткові посилання:

Діагностика онкомаркерів

Біопсія та гістологічне дослідження

Вартість послуг: ціна на аналізи

Поділитися