Біопсія в Клініці Медітон, гістологіяБіопсія в Клініці Медітон, гістологіяГістологія – це морфологічне дослідження тканин та органів пацієнта. Аналіз включає біопсію і дослідження операційного матеріалу. Біопсія передбачає вивчення зразків епітеліальної тканини, які були взяті у пацієнта. Аналіз гістології – діагностика злоякісних пухлин із найвищою точністю. У разі призначення гістологічного аналізу лікарем при огляді підозрілих родимок та інших новоутворень шкіри, рекомендуємо пройти дослідження у нашому дерматологічному центрі на Поштовому та Філатовому. Біопсія та гістологія у Кривому Розі, консультація дерматолога та дерматоонколога!

 

Види біопсії

 

Біопсія може бути зовнішньої і внутрішньої.
1. Зовнішній аналіз біопсії передбачає взяття матеріалу з поверхні тканини. Наприклад, біопсія шкіри, або видимих ділянок слизової (так часто досліджуються різноманітні жіночі захворювання).
2. Внутрішня біопсія – процедура взяття тканини за допомогою пункції або висічення тканин. Сюди відноситься біопсія шийки матки і діагностика різних чоловічих захворювань.

 

Взяття тканини для дослідження проводиться з хворих ділянок, що знаходяться на кордоні зі здоровими.

 

Проведення досліджень на основі біопсії

 

У Клініці Медітон проводять повну діагностику можливих захворювань пацієнтів, гістологічні дослідження, а також біопсію тканин. У вартість біопсії, в даному випадку, входить повний спектр досліджень отриманих зразків. Проводячи дослідження і біохімію, фахівець-патоморфолог робить макроскопічний опис отриманого при аналізі матеріалу. Він заміряє розміри тканин, колір, консистенцію поверхні і наявні на тканині зміни. Потім, досліджуючи отримані фрагменти тканини, проводиться клініко-анатомічний аналіз, і пацієнту надається діагноз фахівця, медичний діагностичний висновок.

 

Отримавши результати гістологічного дослідження після біопсії, лікар, що проводив видалення або взяття зразка тканини, обов'язково зіставляє їх з даними анамнезу хворого, оскільки фізіологія людини дуже індивідуальна. Далі лікар ознайомлюється з медичною документацією пацієнта і аналізує всі дані попередніх досліджень і цитології, які могли проводитися в інших лабораторіях. Після, проводиться звірка всіх результатів досліджень з попередніми спостереженнями і встановлюється попередній діагноз. При крайній необхідності проводиться повторна діагностика і гістологія.

 

Біопсія в Кривому Розі, гістологічний аналіз

 

Якщо лікар підозрює онкологічний процес, розвиток меланоми чи базаліоми, озлоякіснення шкірних новоутворень на тілі пацієнта, потрібний гістологічний аналіз. Біопсія проводиться нашими спеціалістами у медичному центрі. Виконується забір зразка тканини за допомогою радіохвильового ножа, що дозволяє отримати більш тонкий зріз тканини. Це сприяє мінімальній травматизації та швидкому загоєнню досліджуваної ділянки, а також робить процедуру практично безболісною. Вчасно виконаний гістологічний аналіз шкіри передбачає раннє рішення та призначення, що позитивно впливає безпосередньо на лікування та майбутній результат!

 

Гістологічні дослідження в Кривому РозіГістологічні дослідження в Кривому РозіБіопсія та гістологія у Кривому Розі! Точний гістологічний аналіз та розшифровка, пояснення результатів, консультація дерматолога, дерматохірурга, дерматоонколога, видалення новоутворень шкіри з попередньою лабораторною та цифровою апаратною діагностикою!

 

Зверніть увагу:

Сучасні методики забору біопсії

Рання діагностика родимок, меланоми

Діагностика та лікування новоутворень

Поділитися