Біопсія в Клініці МедітонБіопсія в Клініці МедітонГістологічне дослідження являє собою морфологічне дослідження тканин і органів пацієнта. Воно включає в себе біопсію і дослідження операційного матеріалу. Біопсія передбачає дослідження шматочків епітеліальної тканини, взятих у пацієнта для проведення діагностики. Аналіз гістології є одним з найбільш точних методів діагностики злоякісних пухлин. Пропонуємо професійну біопсію та гістологічні дослідження у Кривому Розі!

 

Види біопсії

 

Біопсія може бути зовнішньої і внутрішньої.
1. Зовнішній аналіз біопсії передбачає взяття матеріалу з поверхні тканини. Наприклад, біопсія шкіри, або видимих ділянок слизової (так часто досліджуються різноманітні жіночі захворювання).
2. Внутрішня біопсія – процедура взяття тканини за допомогою пункції або висічення тканин. Сюди відноситься біопсія шийки матки і діагностика різних чоловічих захворювань.

 

Взяття тканини для дослідження проводиться з хворих ділянок, що знаходяться на кордоні зі здоровими.

 

Проведення досліджень на основі біопсії

 

У Клініці Медітон проводять повну діагностику можливих захворювань пацієнтів, гістологічні дослідження, а також біопсію тканин. У вартість біопсії, в даному випадку, входить повний спектр досліджень отриманих зразків. Проводячи дослідження і біохімію, фахівець-патоморфолог робить макроскопічний опис отриманого при аналізі матеріалу. Він заміряє розміри тканин, колір, консистенцію поверхні і наявні на тканині зміни. Потім, досліджуючи отримані фрагменти тканини, проводиться клініко-анатомічний аналіз, і пацієнту надається діагноз фахівця (медичний діагностичний висновок).

 

Отримавши результати гістологічного дослідження після біопсії, лікар, що проводив видалення або взяття зразка тканини, обов'язково зіставляє їх з даними анамнезу хворого, оскільки фізіологія людини дуже індивідуальна. Далі лікар ознайомлюється з медичною документацією пацієнта і аналізує всі дані попередніх досліджень і цитології, які могли проводитися в інших лабораторіях. Після, проводиться звірка всіх результатів досліджень з попередніми спостереженнями і встановлюється попередній діагноз. При крайній необхідності проводиться повторна діагностика і гістологія.

 

Біопсія в Кривому Розі: гістологічний аналіз

 

Гістологічні дослідження в Кривому РозіГістологічні дослідження в Кривому РозіУ Клініці Медітон забір зразка тканини проводиться за допомогою радіохвильового ножа, що дозволяє отримати більш тонкий зріз тканини, сприяє швидшому загоєнню досліджуваної ділянки і робить процедуру комфортною і практично безболісною. Гістологія у Кривому Розі після детальної консультації спеціаліста, пояснення результатів аналізу, призначення лікування!

 

Зверніть увагу:

Сучасні методики забору біопсії

Рання діагностика родимок, меланоми

Діагностика та лікування новоутворень

Поділитися