Передовий метод видалення судин

 

Видалення судин лазеромВидалення судин лазером

Поява розширених судин на обличчі, руках, ногах та інших ділянках шкіри може бути наслідком різних причин, починаючи від спадкової схильності і закінчуючи гормональними перебудовами в організмі, способом життя, захворюваннями печінки і інших внутрішніх органів. У деяких випадках, розширення артеріальних, венозних судин або капілярів може носити ідіопатичний характер (причина їх появи не встановлена).

 

Розширені судини, особливо на обличчі, є естетичною проблемою і не лікується консервативними методами, а тому підлягають видаленню. Рекомендуємо видалення судин лазером у Кривому Розі, на базі медичного центру Клініка Медітон!


Видалення судин лазером: універсальна методика


Лазерне видалення судин є оптимальним методом, оскільки:
• Дозволяє швидко позбавитись від проблеми;
• Не вимагає загальної анестезії на відміну від пластичних операцій;
• Є ефективним методом, оскільки коагуляція судин під дією лазера дозволяє назавжди позбутися існуючої проблеми.


Які судини можуть бути видалені?

 

Лазер є одним з універсальних методів видалення розширених судин, він може використовуватися для:
• видалення розширеної венозної сіточки при варикозному захворюванні;
• видалення гемангіом різного розміру, в тому числі великих за розміром винних плям;
• боротьби з розацеа і куперозом, оскільки в їх основі також лежать розширені судини;
• усунення телеангіектазій, які можуть бути проявом захворювань печінки, зниження згортання крові або виникають внаслідок гормональних перебудов організму (в ході вагітності).

 

Таким чином, лазерне видалення судин є одним з універсальних способів боротьби з розширеними судинами, оскільки механізм їх дії є неспецифічним. Суть дії полягає в лазерній коагуляції (денатурації білка) судинної стінки, за рахунок чого усувається розширений просвіт судини.

 

Вплив лазера ліквідує розширену порожнину судини (в нормі внутрішній діаметр становить близько 20 мікрон для артеріол і капілярів, тоді як при розширенні збільшується в 5 і більше разів). Відсутність порожнини перешкоджає кровонаповненню судини, тому втрачається червоне (для артеріальних судин) або синє (для венозних судин) забарвлення, і усувається естетична проблема.


Показання та протипоказання видалення судин


Показанням до видалення судин лазером є їх виражене розширення і поява значущого естетичного дефекту. При незначному розширенні судин їх можна не видаляти. При цьому завжди видаляються тільки доброякісні новоутворення, або розширені судини на тлі іншого захворювання, наприклад, варикозної хвороби вен.

 

Протипоказанням до проведення втручання є:
• злоякісний характер новоутворення або підозра на нього;
• наявність важкої супутньої патології;
• індивідуальна непереносимість фотокоагуляції (якщо вона виконувалася раніше).

 

Видалення судин лазером є одним з найбільш універсальних методів порівнянним з хірургічним втручанням по можливостям використання та результативності. Значущою перевагою лазерного лікування є швидкість, безболісність і легка переносимість втручання в порівнянні з оперативним лікуванням.


Видалення судин в Кривому РозіВидалення судин в Кривому РозіУ порівнянні з іншими малоінвазивними методиками (наприклад, ін'єкційної коагуляцією судин) лазерне видалення є більш доступною за ціною методикою і може застосовуватися значно ширше, тоді як ін'єкційні методики не використовуються для усунення телеангіоектазій або невеликих гемангіом. Видалення судин лазером в Кривому Розі практикується фахівцями нашої клініки! Звертайтеся за консультаціями та кваліфікованою допомогою!

 

Важлива інформація:

Відділення Судинної хірургії

Склеротерапія: ендовенозна лазерна абляція

Видалення судин лазером: ціна

Поділитися