Коагуляція, видалення судин лазеромКоагуляція, видалення судин лазером

Поява розширених судин на обличчі, руках, ногах та інших ділянках шкіри може бути наслідком різних причин, починаючи від спадкової схильності і закінчуючи гормональними перебудовами в організмі, способом життя, захворюваннями печінки і інших внутрішніх органів. У деяких випадках, розширення артеріальних, венозних судин або капілярів може носити ідіопатичний характер – причина їх появи не встановлена. Незалежно від етіології, багато хто хоче позбутися подібних утворень, з чим ми готові допомогти. Видалення судин лазером на Філатова, видалення судинних зірочок та телеангіектазій у Кривому Розі: дерматологічний центр Клініка Медітон!

 

Розширені судини на обличчі, а також інших ділянках, є естетичною проблемою і не лікуються консервативними методами. З віком, а також через численні зовнішні і внутрішні чинники, їх кількість і розміри збільшуються. Але рішення є, і це швидке та безпечне видалення судинних утворень – селективний фототермоліз, лазерна коагуляція судин на обличчі, шиї, ногах та руках!

 

Видалення судин лазером: універсальна методика


Лазерне видалення судин є оптимальним методом, оскільки має ряд істотних переваг. Рекомендуємо ознайомитись з деякими з них:
• Швидке вирішення проблеми, всього за одну або декілька процедур;
• Відсутність вимог використання анестезії на відміну від пластичних операцій;
• Висока ефективність методу, оскільки коагуляція судин під дією лазера дозволяє назавжди позбутися існуючої проблеми.

 

Які судини можна видаляти?

 

Лазер – універсальний метод видалення розширених судин, він може використовуватися для наступних операцій:
• Видалення розширеної венозної сіточки при варикозному захворюванні;
• Видалення гемангіом різного розміру, в тому числі великих за розміром винних плям;
• Боротьби з розацеа і куперозом, оскільки в їх основі також лежать розширені судини;
• Видалення телеангіектазій, які можуть бути проявом захворювань печінки, зниження згортання крові або виникають внаслідок гормональних перебудов організму (в ході вагітності).

 

Лазерне видалення судин на обличчі та інших ділянках є одним з найбільш ефективних сучасних методів боротьби з розширеними судинами. Дія полягає в лазерній коагуляції судинної стінки (денатурації білка), за рахунок чого усувається розширений просвіт судини.

 

Вплив лазера ліквідує розширену порожнину судини (в нормі внутрішній діаметр становить близько 20 мікрон для артеріол і капілярів, тоді як при розширенні збільшується в 5 і більше разів). Відсутність порожнини перешкоджає кровонаповненню судини, тому втрачається червоне (для артеріальних судин) або синє (для венозних судин) забарвлення, і усувається естетична проблема.

 

Показання та протипоказання видалення судин


Показання до видалення судин лазером – їх виражене розширення і поява значущого естетичного дефекту. При незначному розширенні судин їх можна не чіпати. При цьому завжди видаляються тільки доброякісні новоутворення, або розширені судини на тлі іншого захворювання, наприклад, варикозної хвороби вен.

 

Протипоказання до видалення капілярів та судин:
• Злоякісний характер новоутворення або підозра на нього;
• Наявність важкої супутньої патології;
• Індивідуальна непереносимість фотокоагуляції (якщо вона виконувалася раніше).

 

Видалення судинних зірочок, сітки та плям лазером відкриває нові можливості та показує покращену результативність. Значною перевагою лазерного лікування є швидкість, безболісність та легка переносимість втручання порівняно з оперативним лікуванням.

 

Відмінною перевагою порівняно з іншими малоінвазивними методиками, наприклад, ін'єкційною коагуляцією судин, є вартість лазерного видалення судин. Ціна залишається доступною у філіях Клініки Медітон на Філатова та Поштовому, як і загальний прайс-лист на видалення новоутворень шкіри. Крім того, процедура може застосовуватися значно ширше, тоді як ін'єкційні методи не використовуються для усунення телеангіектазій або невеликих гемангіом.


Видалення судин лазером, коагуляція судинних сіточок та плямВидалення судин лазером, коагуляція судинних сіточок та плямВидалення судинних сіточок у Кривому Розі, коагуляція судин на обличчі, видалення судинних зірочок, телеангіектазій та гемангіом. Попередня цифрова діагностика шкіри, консультація дерматолога, призначення та рекомендації. Лабораторні аналізи в клініці, процедури, прийом дерматоонколога та дерматокосметолога!

 

Важлива інформація:

Відділення Судинної хірургії

Склеротерапія: ендовенозна лазерна абляція

Видалення судин лазером, ціна

Поділитися