Лікування грибка нігтів лазеромЛікування грибка нігтів лазеромГрибок нігтів, який також називається оніхомікоз – грибкова інфекція, яка вражає нігті рук і ніг. Проблема відноситься не тільки до нігтьових пластин, але також і нігтьового ложа. Клініка Медітон пропонує швидке лікування грибка нігтів лазером за участю фахівців медичного закладу!

 

Потрапляючи в ніготь, грибок поступово проникає все глибше, вражаючи на своєму шляху тканини нігтьової пластини. Через певний час грибок доходить і до нігтьового ложа, що вже більш небезпечно! Спочатку захворювання проявляється невеликими плямами білого або жовтуватого кольору, але вже на перших етапах розвитку оніхомікоз заразний, і може призвести не тільки до втрати нігтя пацієнта, але й інфікування людей, з якими той контактує.

 

Оніхомікоз: факти та статистика


• На даний момент, близько 15% населення нашої країни страждає оніхомікозом, що становить до 7 000 000 чоловік;
• З віком можливість захворіти оніхомікозом збільшується досить серйозно, аж до 80-100% у віці старше 65 років;
• Використання системних препаратів показує ефективність лікування на рівні 50-56%;
• Подібні препарати не рекомендують застосовувати протягом тривалого періоду, так як вони досить токсичні;
• Величезна кількість пацієнтів, аж до 70%, спостерігають відновлення захворювання після лікування системними препаратами.

 

Лазерне лікування грибка нігтів у Кривому Розі

 

Одним із найефективніших методів сучасної медицини, здатних якісно вплинути на оніхомікоз, є лазерна терапія. Завдяки кваліфікованому підходу та перевагам методики, позбутися настільки нав'язливого та неприємного захворювання можна всього за один або кілька курсів з урахуванням додаткового симптоматичного та консервативного лікування із застосуванням зовнішніх препаратів для лікування грибка нігтів. Це абсолютно безболісно і безпечно, а головне, не токсично, а значить, немає ніякого негативного впливу на нирки і печінку. Додатковим плюсом методу є і повне виключення протипоказань (але з цього приводу вичерпну консультацію може надати тільки кваліфікований спеціаліст).

 

Використовувана довжина хвилі лазера проникає досить глибоко в тканини, щоб впливати на проблему зсередини. Це дає найбільший ефект і максимально наближає позитивний результат лікування патології! Часом, досить і декількох процедур, але в залежності від стадії захворювання, а також його складності, може знадобитися 6-10 процедур з періодичністю в 1-4 процедури в місяць.

 

Переваги лазерної терапії оніхомікозу


Лікування нігтів лазером має безліч переваг:
• Точне дозування енергії, а це означає підвищений ефект процедури;
• Лазерний вплив без болю. Ніякого дискомфорту;
• Лазерний промінь проникає на глибину до 6-7 мм, а значить, потрапляє в самий епіцентр зараження;
• Повна відсутність побічних ефектів;
• Ніякого звикання до процедури.

 

Лікування грибка: поради дерматолога Клініки Медітон

 

Перші позитивні результати під час лікування грибка нігтів – це тільки початок. Для найбільш стійкого ефекту необхідно дотримання всіх порад фахівця, а також заходів профілактики повторного зараження захворюванням. В першу чергу, це виявлення і усунення причин оніхомікозу, а не тільки вплив на симптоми.

 

У разі імунодефіциту – обов'язкова корекція імунітету. Необхідна і профілактика мікротравм стоп і кистей, якісне і своєчасне усунення сухості шкіри і мозолів. Крім того, варто звернути увагу на жирність або сухість шкіри, використовувати при необхідності ботулотоксин, спеціальні присипки. Обов'язково надягайте капці при відвідуванні басейнів і саун, міняйте шкарпетки після спортзалу, надягайте тільки індивідуальне взуття під час процедур або спортивних занять.

 

Лікування оніхомікозу в Кривому РозіЛікування оніхомікозу в Кривому РозіЛікування грибка нігтів лазером у Кривому Розі на базі медичного центру Клініка Медітон. Комплексний підхід, індивідуальна схема лікування грибкових захворювань нігтів, підбір косметики. Звертайтесь за телефонам (098) 530-60-40 для запису до лікаря!

 

Цікава інформація:

Оніхолізис: діагностика та лікування

Грибкові захворювання нігтів

Діагностика та лікування гіперкератозу

Поділитися