Лікування грибка нігтів лазеромЛікування грибка нігтів лазеромГрибок нігтів або оніхомікоз – грибкова інфекція, що вражає нігті рук і ніг. Проблема відноситься не тільки до нігтьових пластин, але також і нігтьового ложа. Симптоми грибка нігтів болючі та неприємні, хвороба прогресує, можливе зараження оточуючих. Терапія ефективна при ранньому зверненні за допомогою! Лазерне лікування грибка нігтів у Кривому Розі, комплексне лікування оніхомікозу лазером та зовнішніми засобами: консультація дерматолога.

 

Клінічна картина зараження нігтів грибком

 

Потрапляючи в ніготь, грибок поступово проникає все глибше, вражаючи на своєму шляху тканини нігтьової пластини. Через певний час грибок доходить і до нігтьового ложа, що вже більш небезпечно! Спочатку захворювання проявляється невеликими плямами білого або жовтуватого кольору, але вже на перших етапах розвитку оніхомікоз заразний, і може призвести не тільки до втрати нігтя пацієнта, але й інфікування людей, з якими той контактує.

 

Що таке оніхомікоз: факти та статистика


• На даний момент, близько 15% населення нашої країни страждає оніхомікозом, що становить до 7 000 000 чоловік;
• З віком можливість захворіти оніхомікозом збільшується досить серйозно, аж до 80-100% у віці старше 65 років;
• Використання системних препаратів показує ефективність лікування на рівні 50-56%;
• Подібні препарати не рекомендують застосовувати протягом тривалого періоду, так як вони досить токсичні;
• Величезна кількість пацієнтів, аж до 70%, спостерігають відновлення захворювання після лікування системними препаратами.

 

Симптоми оніхомікозу, ознаки грибка нігтів

 

Зверніть увагу! Симптоми грибкового ураження нігтів виявляються не з першого дня, і навіть не через тиждень. Розвиток може бути тривалим, без явних ознак, без болючих відчуттів, запального процесу та загального дискомфорту. Саме тому так важливо записатися на прийом дерматолога для лікування грибка нігтів, як тільки ви помітили відмінності від звичайного стану нігтьових пластин та шкіри пальців рук біля них:
• Нігті ламкі та кришаться, відходять шматочками від основної нігтьової пластини, відбувається розшаровування – оніхолізис, що може бути болісним;
• Спостерігається зміна форми нігтя, деформація, причому необов'язково лінійного типу. Можуть бути вм'ятини на нігтях і опуклості;
• Нігті змінюють колір на жовтий, коричневий, тьмяний із втратою прозорості, видно жовті крапки, затемнення;
• Шкіра біля нігтів пересихає та тріскається, з'являється запалення, можливе додаткове інфікування через рани!

 

Якщо ви помітили симптоми оніхомікозу, грибок нігтів вже завдає шкоди, і важливо без зволікань звернутися до лікаря. Відкладати не можна, адже, якщо записатися до фахівця через кілька місяців, або залишити проблему без уваги на роки, лікування хронічної інфекції нігтів стане завданням, що складно реалізується. Необхідно буде кілька курсів, медикаментозна терапія та лазерне лікування грибка нігтів на руках та ногах, хірургічне втручання!

 

Лазерне лікування грибка нігтів у Кривому Розі

 

Один із найефективніших методів сучасної медицини, здатних якісно вплинути на оніхомікоз – лікування грибка нігтів лазером. Завдяки кваліфікованому підходу та перевагам методики, позбутися настільки нав'язливого та неприємного захворювання можна всього за один або кілька курсів з урахуванням додаткового симптоматичного та консервативного лікування із застосуванням зовнішніх препаратів для лікування грибка нігтів. Це абсолютно безболісно і безпечно, а головне, не токсично, а значить, немає ніякого негативного впливу на нирки і печінку. Додатковим плюсом методу є і повне виключення протипоказань. З даного приводу вичерпну консультацію може надати тільки кваліфікований спеціаліст.

 

Використовувана довжина хвилі лазера проникає досить глибоко в тканини, щоб впливати на проблему зсередини. Це дає найбільший ефект і максимально наближає позитивний результат лікування патології. Часом, досить і декількох процедур, але в залежності від стадії захворювання, а також його складності, може знадобитися 6-10 процедур з періодичністю в 1-4 процедури в місяць.

 

Переваги лазерної терапії оніхомікозу


Лікування нігтів лазером має безліч переваг:
• Точне дозування енергії, а це означає підвищений ефект процедури;
• Лазерний вплив без болю. Ніякого дискомфорту;
• Лазерний промінь проникає на глибину до 6-7 мм, а значить, потрапляє в самий епіцентр зараження;
• Повна відсутність побічних ефектів;
• Ніякого звикання до процедури.

 

Лікування грибка, поради дерматолога Клініки Медітон

 

Перші позитивні результати під час лікування грибка нігтів – це тільки початок. Для найбільш стійкого ефекту необхідно дотримання всіх порад фахівця, а також заходів профілактики повторного зараження захворюванням. В першу чергу, це виявлення і усунення причин оніхомікозу, а не тільки вплив на симптоми.

 

У разі імунодефіциту – обов'язкова корекція імунітету. Необхідна і профілактика мікротравм стоп і кистей, якісне і своєчасне усунення сухості шкіри і мозолів. Варто звернути увагу на жирність або сухість шкіри, використовувати при необхідності ботулотоксин, спеціальні присипки. Обов'язково надягайте капці при відвідуванні басейнів і саун, міняйте шкарпетки після спортзалу, надягайте тільки індивідуальне взуття під час процедур або спортивних занять.

 

Сучасні методики показують позитивний результат. Видалення грибка лазером відоме багатьом, але важливо розуміти необхідність комплексного підходу. Нашими лікарями виконується діагностика, лабораторні аналізи на грибок нігтів, інструментальне обстеження, цифрова апаратна оцінка стану нігтів і шкіри, а також стадії розвитку захворювання. Після цього призначається терапія, розробляється індивідуальна схема!

 

Лікування оніхомікозу в Кривому РозіЛікування оніхомікозу в Кривому РозіЛікування оніхомікозу лазером у Кривому Розі на Філатова, дерматологічний центр Клініка Медітон. Комплексний підхід, індивідуальна схема лікування грибкових захворювань нігтів, власна лабораторія, сучасне обладнання та інвентар!

 

Цікава інформація:

Лікування грибка нігтів лазером, ціна

Грибкові захворювання нігтів

Діагностика та лікування гіперкератозу

Поділитися