Лікар тимчасово не приймає. Будь ласка, зверніться до контакт-центру для консультації та направлення до інших фахівців, запису на лабораторні дослідження та інструментальну діагностику!

 

Первинний прийом алерголога

350.00

Повторний прийом алерголога

300.00

Тест-контроль + прік-тест від 310.00

Патч-тест діагностика:

 

Європейська базова серія

2500.00

Атопік-10

1450.00

Атопік-20

1990.00

Стоматологія

3400.00

Імпланти

2040.00

Перукарська

3350.00

Мет-Акрилатна НІГТІ

2040.00

Косметична

6000.00

Сонцезахисна

2550.00

Стоматологія професійна

1600.00

Натисніть, щоб перейти на сторінку Відділення алергологіїНатисніть, щоб перейти на сторінку Відділення алергологіїЗапис до лікаря онлайнЛікування харчової алергії

Алергічні сезонні реакції

Діагностика: прик-тестування

Діагностика: патч-тестування

 

Клініка Медітон надає знижки наступним категоріям пацієнтів:
– інваліди 1 та 2 груп, діти-сироти, пенсіонери
• 20% – первинний консультативний прийом
• 10% – на всі види лабораторних досліджень

 

– військовослужбовці Збройних Сил України
• 30% – на всі види медичних послуг

 

Алерголог в Кривому Розі: ціни, прик-тестування

 

Консультація алерголога – перше важливе рішення в разі виникнення непередбачених реакцій організму на подразники. Діагностика та лікування алергії: ціни в Кривому Розі, прийом на Філатова!

 

Скільки коштує консультація алерголога, первинний прийом і призначення, патч-тести і прик-тести? Прайс-лист з цінами на тести і аналізи дасть відповідь на всі ваші запитання. Тут розміщена таблиця, в якій вказана вартість. У розділі Новини та статті можна знайти матеріали з докладним описом послуг: що таке прик-тести, аналізи на алергії, патч-тестування, показання для проведення діагностики, як проходять алергопроби. Якщо ви спостерігаєте шкірні реакції, симптоми з боку шлунково-кишкового тракту або респіраторні ознаки алергічної реакції, терміново запишіться на прийом!

 

Подаємо всю необхідну інформацію для клієнтів медичного центру на Філатова: ціна на алергопроби, аналізи і патч-тести, зручний час запису на прийом лікаря і суміжних фахівців, рекомендації яких можуть знадобитися для призначення ефективної терапії та профілактичних заходів!

Поділитися