Для чого потрібен спектральний аналіз волоссяДля чого потрібен спектральний аналіз волоссяСпектральний аналіз волосся – унікальне дослідження, яке дозволяє діагностувати порушення мінерального обміну з установкою співвідношення, загального вмісту мікроелементів в організмі людини. Спектральний аналіз волосся в Кривому Розі дає можливість оцінити не тільки стан волосся і причину можливих захворювань, але також виявити патології органів і систем життєдіяльності на ранніх стадіях!

 

Волосся протягом усього життєвого циклу накопичує, і тривалий період зберігає інформацію про кількість мінеральних речовин, макро- і мікроелементів, корисних складових і токсинів в організмі людини. Завдяки найпростішому з боку клієнта клініки дослідженню, можна отримати дані по їх балансу або дисбалансу, на основі чого робити висновки про захворювання, стадії та перебіг, призначення лікування. В середньому, аналіз крові на мікроелементи визначає близько 7-12 компонентів, коли мінералограма волосся в Кривому Розі, яка проводиться у відділенні трихології Клініки Медітон, дозволяє встановити вміст і кількісні показники до 25 основних і 15 додаткових мікроелементів.

 

Отримати результати спектрального аналізу волосся можна вже через 2 тижні, ціна мінералограми індивідуальна. Процедура не має протипоказань, виконується протягом декількох хвилин без болю і дискомфорту!

 

Кому необхідний аналіз волосся на мікроелементи


Вміст яких мікроелементів визначає МАВ діагностикаВміст яких мікроелементів визначає МАВ діагностика

Частіше, дослідження призначається саме трихологом, якому потрібно підтвердити діагноз для лікування волосся. Надлишок мінералів та інших хімічних елементів, як і їх дефіцит, серйозно відбивається на якості волосся, нігтів, шкірних покривів людини. Нерідко, саме подібний дисбаланс є причиною захворювань, але також може бути викликаний перебігом патологічних процесів в організмі!

 

Аналіз проводиться на вміст наступних хімічних елементів:
• Основні: калій, кальцій, хром, марганець, мідь, селен, залізо і цинк;
• Додаткові: титан, стронцій, молібден, нікель, рубідій, ванадій, срібло, бром, кобальт, сірка, хром;
• Токсичні: олово, вісмут, свинець, барій, цирконій, сурма, миш'як, кадмій, ртуть!

 

Дослідження варто пройти і в тому випадку, якщо ви:
• Маєте шкідливі звички, пов'язані з алкоголем і тютюнопалінням, наркотичними речовинами;
• Дотримуєтеся спортивної дієти, нормованого харчування під час лікування;
• Активно займаєтеся спортом і берете участь в швидкому наборі або скиданні ваги;
• Страждаєте захворюваннями ендокринної системи або шлунково-кишкового тракту, дисбактеріозом;
• Виношуєте дитину або годуєте груддю;
• Володієте спадковою схильністю до певних патологій;
• Маєте кілька хронічних захворювань, які часто загострюються;
• Схильні до постійних стресів – навчання, робота та інші;
• Часто відчуваєте зміну настрою або загального стану;
• Проживаєте в місцевості з поганою екологією або працюєте в несприятливих умовах;
• Страждаєте від алергії, незадоволені станом шкіри і нігтів, волосяного покриву;
• Відчуваєте дратівливість, постійну втому, сонливість!


Мінералограма волосся в Кривому Розі: відділення трихологіїМінералограма волосся в Кривому Розі: відділення трихології

МАВ діагностика – дійсно корисне дослідження, завдяки якому можна визначити вміст важливих макро- і мікроелементів, встановити рівень забруднення організму важкими металами, токсичними речовинами, визначити баланс в якості профілактики, провести контроль нормалізації харчування, якості дієти або лікування певними медикаментозними препаратами!

 

Дізнайтеся більше про спектральний аналіз волосся, зверніться до фахівців Клініки Медітон на Філатова, щоб отримати консультацію і більш докладні пояснення по дослідженню. Телефон для довідок та запису: (098) 530-60-40!

Поділитися