Клініка Медітон пропонує ефективне лікування діабетстопи

 

Лікування діабетстопи в Кривому РозіЛікування діабетстопи в Кривому Розі

За статистикою, у 25% хворих на цукровий діабет протягом життя обов'язково розвинуться порушення в області нижніх кінцівок. Лущення шкіри, втрата чутливості в ногах та мікротріщини можуть привести не тільки до ампутації кінцівок, але і до летального результату. Щоб запобігти цим тяжким наслідкам, Клініка Медітон, яка спеціалізується на урогінекології, пропонує також послуги з ефективного лікування діабетичної стопи в Кривому Розі.

 

Діабетична стопа: від подряпини до гнійної виразки

 

Кількість хворих на цукровий діабет у світі досягла 366 мільйонів людей. І, як не сумно, але це захворювання набирає обертів, оскільки ще два роки тому в світі налічувалося лише 285 мільйонів діабетиків. Примітно, велика їх частина страждає діабетом другого типу, що відрізняється зниженням чутливості до інсуліну. Як правило, захворювання обумовлено ожирінням, що виникають в результаті неправильного харчування, а також нестачі фізичних навантажень. В основу лікування захворювання входить дієта і рухова активність, а також прийом інсуліну для першого типу діабету та цукрознижуючих препаратів для другого.

 

4-5% населення України, яким поставлено цей діагноз, не з чуток знають, що діабет — це біологічна модель прискореного старіння організму. Це захворювання лише прискорює всі ті процеси, з якими люди стикаються в старості.

 

Що ж стосується Кривого Рогу, то станом на початок цього року, число діабетиків склало 17831 чоловік. Причому, 10497 криворіжців страждають діабетом другого типу, 1321 — першого типу і 3799 осіб отримують інсулін.

 

Діабетстопа – діагностика і лікування тільки з допомогою спеціалістівДіабетстопа – діагностика і лікування тільки з допомогою спеціалістів

Як не сумно, але хворі на цукровий діабет частіше вмирають від інфарктів і інсультів, у них частіше розвивається ниркова недостатність, з'являються виразки на ногах і гангрени. Пов'язано це з ураженням нервових стовбурів і закінчень, порушенням роботи потових залоз на ногах, — пояснює хірург-подолог Клініки Медітон. В результаті стопи стають менш чутливими, через сухість тріскається шкіра. А це, як відомо, вхідні ворота для різного роду інфекцій, в тому числі і грибкових. Ну, а якщо стопа втрачає свою опорну функцію, формуються різні деформації, і в місцях найбільшого тиску утворюються сухі мозолі або, як їх ще називають, натоптиші. Згодом вони потовщуються і рано чи пізно лопаються, в результаті чого утворюється виразка.

 

Статистика невблаганна — у 25% хворих на цукровий діабет протягом життя обов'язково розвинуться порушення в області нижніх кінцівок. І причиною виникнення виразок в чотирьох з п'яти випадків є зовнішня травма. Причому це не обов'язково повинен бути прямий удар. Досить купити нову пару взуття і при першому носінні натерти мозоль. Або навіть банальна хлібна крихта може стати причиною мікротравми.

 

Але і це ще не все. У 75% діабетиків проблеми стоп можуть призвести до інвалідизуючих операцій. І що найстрашніше, пацієнтів, які перенесли ампутацію однієї кінцівки, в майбутньому може очікувати ампутація другої. Ну, а смертність від ускладнень діабетстопи становить 10-15%.

 

Діабетикам — професійний педикюр і косметика

 

Щоб не опинитися в числі тих самих 10-15%, наші провідні фахівці наполегливо рекомендують діабетикам щодня оглядати свої ноги, проводити елементарну гімнастику, а також відвідувати професійний педикюрний кабінет. На щастя, Клініка Медітон пропонує професійний догляд за діабетстопою.

 

— Якщо шкіра на ногах лущиться, покривається тріщинами, такі пацієнти потребують професійного догляду за ногами, оскільки в домашніх умовах вони нічим собі допомогти не зможуть, — запевняє наш подолог. – Необхідно, як мінімум, один раз в 2-3 місяці проводити апаратний педикюр, а також регулярно застосовувати спеціальну косметику, розроблену для діабетиків. Тим більше що німецька компанія "Вьорваг Фарма" допомогла нам в оснащенні нашого кабінету апаратом "Луна АТ мікро", розробленим компанією "Пластек-Німеччина". З його допомогою можна зробити не тільки лікувальний апаратний педикюр, легко і без болю видалити підошовні бородавки, мозолі, вирівняти врослі нігті, але і вилікувати діабетичну стопу, а також перемогти грибок. Крім того, іноді навіть мікротравми при звичайному педикюрі обертаються важкими довго незаживаючими ранами для діабетиків. А при апаратному педикюрі це виключено, оскільки в нашому арсеналі шліфувальні, а не ріжучі інструменти. Апарат оснащений алмазними дрібноабразивними борами, виготовленими спеціально для роботи з діабетстопою. Під час проведення процедури також використовується лікувальна косметика, що не викликає алергію, так як вона виготовлена на натуральній рослинній основі і забезпечує протигрибковий захист.

 

Діагностика та огляд при діабетичній стопі в Кривому Розі

 

Лікування діабетичної стопи: цінаЛікування діабетичної стопи: ціна

Що важливо, в Клініці Медітон огляд і діагностика для діабетиків абсолютно безкоштовні. А ось наступні лікувальні заходи платні. Повний апаратний педикюр, тобто, це дві стопи, підошви і пальці, обійдуться в 300 гривень (вартість на момент лікування уточнюйте у прайсі або за телефоном, вказаним на сайті). Апаратна обробка двох стоп (позбавлення від натоптишів) коштує 200 гривень, обробка нігтів — 250 гривень, видалення одного мозолю — 70 гривень, обробка одного врослого нігтя — 80 гривень, протезування нігтів пластинами — від 80 гривень.

 

Лікування діабетстопи в Кривому Розі – професійна діагностика, використання сучасних методик і обладнання, висока кваліфікація лікарів та індивідуальній підхід. Саме це є формулою, направленою на успішний результат і поліпшення здоров’я, життя вцілому!

Поділитися