Онлайн консультація інфекціоніста і терапевта по коронавірусній інфекції Субота, 04 квітня 2020

Коронавірус: онлайн консультація в Кривому РозіСитуація з карантином в Кривому Розі посилюється, як і на всій території України, у зв'язку з чим ми пропонуємо максимально обмежити власне пересування по місту і відвідування медичних установ, навіть якщо вам необхідна допомога. Лікарі Клініки Медітон нададуть онлайн консультації в Кривому Розі: коронавірус, симптоми грипу та ГРВІ, інші питання!

Детальніше...

Себорейний дерматит: діагностика та лікування в Клініці Медітон Вівторок, 24 грудня 2019

Як лікувати себорейний дерматит головиСеборейний дерматит – патологічний стан шкіри, запальне неінфекційне захворювання, яке розвивається через порушення функції сальних залоз і зміни складу шкірного сала. Захворювання має кілька форм і типів, відрізняється можливістю виникнення ускладнень. Тому трихологи Клініки Медітон наполягають на якнайшвидшому зверненні за допомогою. Ми пропонуємо ефективне лікування себорейного дерматиту волосистої частини голови в Кривому Розі, як і інших патологій шкіри і волосся!

Детальніше...

Грип 2019-2020: профілактика Середа, 11 грудня 2019

Грип 2019-2020: профілактика і лікування в Кривому РозіКожен рік наші фахівці роблять зведення по грипу – одному з найбільш поширюваних і складних захворювань осінньо-зимового періоду. Сьогодні лікарі Клініки Медітон в Кривому Розі розкажуть, що таке грип 2019-2020 року, які штами очікуються, і які заходи профілактики грипу використовувати, щоб не захворіти!

Детальніше...

Енурез у дітей і дорослих: лікування мимовільного сечовипускання П'ятниця, 29 листопада 2019

Професійна діагностика та лікування енурезу у дітей та дорослихЕнурез – нетримання сечі в період нічного або денного сну. Неконтрольоване сечовипускання частіше діагностується у дітей, але також спостерігається в підлітковому і навіть дорослому віці. Фахівці Клініки Медітон практикують ефективне лікування енурезу у дітей і дорослих, використовуючи консервативну медицину і прогресивні сучасні методики!

Детальніше...

Електрокардіографія в Клініці Медітон: діагностика серця методом ЕКГ Понеділок, 18 листопада 2019

Де зробити кардіограму в Кривому РозіЕлектрокардіографія (ЕКГ) – інструментальний метод дослідження, який дозволяє вчасно виявити розвиток патологій серця, попередити серцево-судинні захворювання, встановити діагноз і розробити схему лікування. Електрокардіографія в Кривому Розі в Клініці Медітон проводиться з використанням сучасних кардіографів, що дозволяють отримати точні дані!

Детальніше...