Як позбутися від слабкості організму і постійної втоми Середа, 15 листопада 2017

Слабкість організму, підвищена стомлюваність, постійна втомаПрактично будь-яка людина коли-небудь відчувала слабкість, причому стать і вік вирішального значення тут не грають. Приводити до даного стану можуть безліч причин, і їх виявлення є обов'язковим. Це необхідно, головним чином, для того, щоб під маскою "звичайної" слабкості не ховалася будь-яка серйозна патологія!

Детальніше...

Лікування коксартрозу: симптоми і причини захворювання, діагностика в Клініці Медітон Четвер, 09 листопада 2017

Лікування коксартрозу у Кривому Розі: прийом лікаря на ФілатоваПід коксартрозом кульшового суглоба розуміють стан, при якому цілісність поверхонь суглоба зазнає ряд патологічних змін. Основа цих змін – порушені обмінні процеси. У більшості випадків коксартроз протікає по типу повільно прогресуючого захворювання з поступовим ураженням хрящової тканини, що призводить до деформації кісток із супроводом дисфункції суглоба.

Детальніше...

Лікування ангіни: симптоми захворювання, можливі ускладнення Субота, 14 жовтня 2017

Своєчасне лікування ангіни на Філатова, Кривий РігАнгіна є одним з найбільш поширених захворювань. Але, незалежно від впізнаваності симптомів, серед яких запалення та біль в горлі, а також білий наліт і ціла сітка гнійників на мигдалинах, діагностувати дане захворювання для призначення правильного лікування може тільки кваліфікований фахівець. Ми пропонуємо свою допомогу – лікування ангіни у Кривому Розі в медичному центрі Клініка Медітон!

Детальніше...

Дієти для лікування печінки, жовчного міхура, шлунка: стіл №1, 5, 6 Понеділок, 09 жовтня 2017

Призначення лікувальної дієти фахівцями Клініки МедітонБільш звично сьогодні чути про дієти для схуднення, але початково дієта є незамінним допоміжним методом лікування багатьох складних захворювань. Саме про це і піде мова в новій статті від фахівців Клініки Медітон!

Детальніше...

Шкірні висипання: види, прояви, лікування висипу Понеділок, 02 жовтня 2017

Як вилікувати висип на обличчі і шиї, руках і ногахПро захворювання шкіри, а також методи їх діагностики та лікування, нашими фахівцями написано кілька інформативних статей. З ними можна ознайомитися на сторінках офіційного сайту клініки, зокрема, в даному розділі. Але сьогодні ми доповнимо тему й розповімо про лікування шкірних висипів у Кривому Розі, діагностику та терапію подібних патологій!

Детальніше...