Лікувальні масажі: остеопатичний, кінезіологічний, постізометричний Понеділок, 29 червня 2020

Лікувальні масажі, Кривий Ріг: Клініка МедітонПорушення рухової функції і больовий синдром – перші сигнали, що вказують на наявність певних патологій, які схильні до розвитку і можуть привести до ряду ускладнень. Тому правильним рішенням в подібній ситуації буде звернення до професіонала. Ми пропонуємо лікувальні масажі з елементами остеопатії, кінезіології та постізометричної релаксації в Кривому Розі!

Детальніше...

Як врятуватися від літньої спеки Середа, 24 червня 2020

Як пережити спеку, врятуватися від перегрівуКожен літній день приносить гарний настрій і бадьорість, радісні емоції і світлі думки... тільки якщо це не день, температура в який вище 28-35°С. Нестерпна спека обнуляє всі позитивні фактори літа, і може бути небезпечною для людини. Тому ми розповімо, як врятуватися від спеки, прийти в норму, охолодити організм і залишатися здоровим і активним!

Детальніше...

Синдром роздратованого кишечника: причини, симптоми, лікування Понеділок, 15 червня 2020

Синдром роздратованого кишечника: діагностика і терапіяСиндром роздратованого кишечника – гастроентерологічне захворювання, яке пов'язане з дискомфортом в області шлунково-кишкового тракту, болем в нижній частині живота, зміною частоти і характеристик стільця. Патологія відрізняється досить неприємними відчуттями, впливає на режим життя, а також психоемоційний стан. Ми пропонуємо ефективне лікування синдрому роздратованого кишечника в Кривому Розі, по завершенню експертної діагностики захворювання!

Детальніше...

Кріомасаж обличчя, зони декольте, волосистої частини голови в Клініці Медітон Середа, 03 червня 2020

Кріомасаж в Кривому Розі: ефективне омолодженняКріомасаж – процедура з розширеними можливостями, яка здатна частково або повністю замінити ін'єкційні та пластичні операції, знизивши травматичність шкіри і рівень дискомфорту для пацієнта, а також скоротивши період реабілітації, забезпечуючи при цьому ефективне омолодження, відновлення і поліпшення якості шкіри. Пропонуємо професійний кріомасаж обличчя в Кривому Розі із застосуванням сучасного обладнання та технік!

Детальніше...

Акція в День захисту дітей – Прийом алерголога зі знижкою 50% (акція завершена) Понеділок, 25 травня 2020

Акція!!! Прийом алерголога в Кривому Розі зі знижкою, ВСЬОГО 175 грнКлініка Медітон постійно вдосконалюється, і сьогодні ми раді представити новий напрямок, в якому маємо намір працювати досить серйозно. Для пацієнтів медичного центру відкрито Алергологічне відділення, в якому прийом веде лікар-алерголог Гордєєва Аліса Андріївна. Додаткова позитивна новина – знижка на прийом алерголога 50% до Дня захисту дітей!

Детальніше...